• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Göz Rengini Değiştirmek için Bir Büyü...

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Göz Rengini Değiştirmek için Bir Büyü...

Bu büyüyü geceyken yapınız.Bir turuncu bir de pembe mum yakın.Gözlerinizi kapatın.(Sadece ama sadece bu büyüye konsantre ol!)Beynini gözlerinin rengiyle doldur.Bunu beş dakika kadar düşün,hayal et.Sonra da hangi renk olmasını istiyorsan.Daha sonra üç kez, "Become of me," de.Bu büyü fazla uzun sürmez iki gün filan sürer.Sizi hergün gören,yakından tanıyan insanlar göz renginizin değiştiğini görmeyebilir ve belki sizde.Bu büyü siz bunu untana kadar sürer.

become of me nin türkçesi benden ol demek

alıntı

Suan mumlari yaktim ama büyü sözlerini Türkcemi söyliyecegiz yoksa Become of me olarak söyliyecegiz lütfen bu konuda yardimci olursaniz sevinirim:D

Hocam aslinda mumlarin yanma sirasida kafama takildi:confused: ilk önce hangi mumu yakacagiz(Turuncuyumu yoksa pembeyimi):D

Bu arada bir uyarim olacak mumlari yaktiktan sonra saglamlastirmayi unutmayin. Cünkü benim yaktigim turuncu mum gözlerimi kapattigimda koltugun üzerine düsmüs Allahtan yanik kokusunu hemen aldim yoksa ev yanacakti bu sefer göz rengim degil dünyam degisecekti:eek:

Hocam ben isi saglama almak icin bu gece Türkce yarin gecede konudaki sekilde yapacagim büyüyü;;)

Hocam yalniz bununda bir sakincasi var. Iki dildede ayni göz rengini hayal etmek lazim ben unutmamak icin hayal ettigim göz rengini mumlarin üstüne yazdim:D

Geri