• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Günlük burç yorumu

• Konuyu açan Konuyu açan Aries
  • Açılış tarihi Açılış tarihi

Aries

Katılımcı
KOÇ: Bu hayatta yapabildiğin en güzel şey kimseyi umursamamak, sen bu işin ustası olmuşsun.

BOĞA: Gülüşün o kadar güzel ki yüzüne güldüğün insanlar bile bütün dertlerini unutabiliyor.

İKİZLER: Dünya başına yıkılsa aman ne yapayım yıkılsın diyeceksin. Bu kadar da cool rahat birisin.

YENGEÇ: İnsanlar verdiğin değeri suistimal ediyorlar. Çevrendeki bu tarz öküzlere dikkat et

ASLAN: Kendinden fazla arkadaşlarını çevrendekileri düşünmen güzel ama biraz kendine zaman ayırsan iyi olur diyorum.

BAŞAK: Özü sözü bir nadir insanlardan birisin, ne yalan söylemeyi becerebilirsin ne de arkadan iş çevirmeyi.

TERAZİ: Arkadaş çevrenin tek neşe kaynağı sensin vallahi, hep böyle insanları güldür sen.

AKREP: İnsanları kırmaktan korkuyorsun, üzmek istemiyorsun ama üzülmeyi hak eden insanlar var.

YAY: Kararlarına saygı duymayan insanların yanında işi olmamalı.

OĞLAK: Öz güvenin o kadar çok sağlam ki kimse seni hata yapmaya zorlayamaz.

KOVA: Bu aralar şansızlığın üstünde ama üzülme sakın bugünler geçecek.

BALIK: Sen en güzel zamanlarını boş insanlarla tüketiyorsun, benden söylemesi.

20.08.2013 Evet geldik bu günün burçları için neler söyleyebiliriz bakalım .

KOÇ: Bu aralar sabrını sınıyanlar olabilir. Ya sabır çekmektense götüne tekmeyi basmanı öneriyorum. Sen değil onlar üzülsün.

BOĞA: Sinir stres geride kalacak keyifli günler yakın. Bıraksalar gün boyu uyuyacaksın biraz hareket. Bazı konularda kararlı olman iyi.

İKİZLER: Nerde mal var seni buluyor. Bir yerlerinde mıktanıs mı var? Kafa ütüleyen tiplerden uzak dur başın ağrımasın.

YENGEÇ: Ölü balık gibi geziyon ortalıkta; boş boş etrafına bakınmalar falan. Sıkıldın mı noldu sana? Sen bu değilsin kendine gel.

ASLAN: Etrafında seni çekemeyen ne kadar çok göt var öyle. Dimdik durduğun sürece seni üzemezler ama yine de dikkat et.

BAŞAK: Çok dikkat çekiyorsun kıskanç gözler var nazar değer. Çekiciliğin sayesinde yeni bi aşk olabilir. Gevşek tiplerden uzak dur.

TERAZİ: Derin düşüncelere dalıyorsun. Hayat çok sıkıcı gelmeye başladı. Sana acilen heyecan lazım ne bilim git dağa tırman.

AKREP: Sende şeytan tüyü mü var ne bu şans. Etrafında oldukça seviliyorsun popülerliğin tavan. Sen hep gül, somurtma.

YAY: Her şeyi bi boşvermişlik her şeyi bi geçiştirme nereye kadar böyle sürecek? Sorumluluk alman lazım hayat acımasız.

OĞLAK: Sana çelme takmak için bekleyenler var. Mutsuzluğunla mutlu olur bu tipler. Bu aralar götü kolla öyle herkese güvenme.

KOVA: O kafanı alıp duvara sürterim senin her boku kafana takma ya. İnsanlar şerefsiz bilmiyor musun sanki, bırak düşünme.

BALIK: Düşünmeden hareket edip sonra ne bok yedim ben ya diyorsun. Seni böyle üzenlere koyayım sana bi şey olmasın.

21.08.2013 Bakalım burçlar neler yaşıyor :)

KOÇ: Senin o dost canlisi kalbini yerim. Sana sevgine sahip olan arkadaslarin inan cok sansli.
BOĞA: seni goren bir kisi de arkandan konusmasin ya. bu kadar etkilisin insan iliskilerinde. herkes arkandan dedikodu yapiyor herkes
İKİZLER: bu aralar canini sikan o serefsizlere artik bi siktir cekmelisin. birak ugrasmaya bile degmez. keyfine bak sen ;)
YENGEÇ: Cigeri 5 para etmez insanlara hala deger veriyor musun? Degerinden oluyorsun farkinda degilsin.
ASLAN: Sozler verip tutmayan serefsizlerle harcamışsın zamanini hep. 3 vakte kadar o mukemmel insan cikacak karsina sabirli ol.
BAŞAK: hak edene insana hak ettigi degeri vermeyi hak etmeyen insana 3un1ini vermeyi cok iyi biliyorsun. tebrik ediyorum seni.
TERAZİ: Melek gibi bir kalbin var canini yedigim. O kadar narin ki kirilmaya hep musait.
AKREP: Sen cok tehlikeli ve sinsi birisin. Seytanin bacagini kirar eline verirsin valla korkulur senden..
YAY: Aska karsi her zaman mesafeli ve dikkatlisin. Etrafta bu kadar çok şerefsiz varken dikkat etmen de gayet doğal.
OĞLAK: Birini bulsan cok mutlu ediceksin ama nerde o biri.. Cok yakinda desem ahaha tamam heyecanlanma:v.
KOVA: Seni kolay lokma olarak goren avcunu yalar be. Zor birisin hem de cok zor...
BALIK: Sen artik unutsana onu.. O kimbilir kimlere "bebegim" derken sen burda yas tutuyorsun salak misin nesin anlamadim

BOĞA: seni goren bir kisi de arkandan konusmasin ya. bu kadar etkilisin insan iliskilerinde. herkes arkandan dedikodu yapiyor herkes..

KOÇ: Senin o dost canlisi kalbini yerim. Sana sevgine sahip olan arkadaslarin inan cok sansli.

Vayy be :=)

22.08.2013 :) evet geldik bu güne bakalım neler olmuş

KOÇ: İnat konusunda kimse baş edemez kimse !

BOĞA: Kıskançlıkta dünya markasıdır, kimse geçemez !

İKİZLER: İntikam almaz, kinde tutmaz İkizler ama ypaılan hiç bişeyi unutmaz, elbet zamanı geldiğinde söyleyecek iki çift sözü vardır.

YENGEÇ: İyi niyetini suistimal edip Yengeç'i enayi yerine koydugunu sananlar, Yengeç sizi kırmamak için bişey demiyor ama sizide siliyor !

ASLAN: Bu aralar düşüne düşüne kafayı yemek üzere Aslan.

BAŞAK: Her seviyorum diyene inandığı için başına gelmeyen kalmadı Başak'ın. Hatamı ediyor lan, tek istediği sadece sevgi Başak'ın

TERAZİ: Bazıları bu aralar Terazi'nin sabrını çok zorluyor, hemde çok !

AKREP: İstediği zaman istediği şeyi yapar Akrep sadece istediği zaman, keyfinin kahyası ne derse o. Kimseyi takmaz, o kadar net

YAY: Nedense Yay'ın sevdiği kişiler hep çok uzaklarda.

OĞLAK: Bir Oğlak'ta ters düşme, yoksa zararlı sen çıkarsın, en büyük kaybıda Oğlak'ın yokluğuyla öder

KOVA: Geleceksen Kova'ya mazeretlerinle değil yüreğinle gel !

BALIK: İlişkilerini hep ciddiye alır Balık, ileriye dönük sahiplenicidir Balık. Birde değerini bilen biri çıksa.

İKİZLER: İntikam almaz, kinde tutmaz İkizler ama ypaılan hiç bişeyi unutmaz, elbet zamanı geldiğinde söyleyecek iki çift sözü vardır.

Deli damarıma bir bassınlar bakalım nasıl kin tutmuyorum :P

Geri