• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Günlük burç yorumu

• Konuyu açan Konuyu açan Aries
  • Açılış tarihi Açılış tarihi
''AKREP: En iyi ilişki ve aşk
akreplerle yaşanır. İlişkisinde
ateşli ve heyecan vericidir.
Aşıkken enerji doludur ve
gülücükler saçar.''
Yorumlar çok guzel de...:)aman aman... Allah korusun, eksik kalsın aşk. Ben her zaman enerjiliyim :) benimle ilişki yaşamaya da kim cesaret edebilecekse..sürünür valla :P

KOÇ: Bir koçla beraber olmak istiyorsanız ona kafa dengi olmalısınız. Heyecanlı ve sıcakkanlıdırlar. Aşıkken sadıktırlar..

Ne yani aşık değilken sadık değilmiyiz hadi oradan :D

OĞLAK: Sıcakkanlı ve aşka düşkündür oğlak. İçinde yavru bir kedi varmış gibi sürekli ilgi ister. Sevdiğinde gözleri sadece sevdiğini görür.

gözüm bozulcaktı okuyana kadar sarı renk gitmemiş bana mavi olaydı iyiydi.. :P
sürekli ilgi ister cık aksine fazla ilgiden sıkılır oğlak.. :D tutmadı gene.. :D

25.08.2013 burç yorumları gece de bu günün olanı paylaşırız .

BOĞA: iyilik perisi mi yoksa sen mi? diye sorsalar yemin ediyorum seni seçerim. bir insan bu kadar temiz yürekli olmamalı. canım benim.

KOÇ: umursamaz tavırların insanları deli ediyor. içindekileri kimseye belli etmiyosun yine. senelerdir çözemedim seni vallahi :)

İKİZLER: dünya yansa dur 5 dakika daha uyuyayım, sonra yansın diyecek insansın. bu rahatlık nerden geliyor bilmiyorum ama hayranım sana :)

YENGEÇ: insanların yüzü güler, senin gözlerinin içi gülüyor balım. insanları bu şekilde büyülüyorsun resmen. seni üzenlerin .... Neyse :)

ASLAN: dert küpü oldun çıktın yemin ediyorum. insanların derdini dinlemekten, sorunlarını çözmeye çalışmaktan yoruldun. kendine zaman ayır!

BAŞAK: ufak tefek şeylere o baldan tatlı canını sıkmayı bıraktığın an her şey mükemmel olacak bitanem. olmuyorsa olmasın, salla gitsin ;)

TERAZİ: hayatında önemli kararlar alma zamanı geldi, bazı dostların arkandan iş çeviriyor. seni kıskandikları için çekemiyorlar. bul onları.

AKREP: hep iyi niyetinden kaybediyorsun, bazı insanlar senin iyiliklerini hak etmiyor. anlamadım gitti balım ya. herkes senin gibi olamaz!

YAY: cool tavırlarınla insanları deli etmekten ne zaman vazgeçeceksin balım? :) o tavırlarına insanlar tapıyor, bil istedim :) aynen devam.

OĞLAK: artık kime değer verip kime vermeyeceğini öğrensen iyi olacak balım. boş beleş insanlara değer verip sonra üzülüyorsun, yapma.

KOVA: ben söylemekten bıktım insanlar senin arkandan konuşmaktan bıkmadı kuzum. bu kadar popüler biri olmandan kaynaklanıyor bunlar hep :)

BALIK: senin bu şansızlığın başına bela kuzum, bir türlü huzura kavuşamıyorsun. etrafındaki insanlar sena hep nazar değdiriyor vallahi.

Geri