• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Günlük burç yorumu

• Konuyu açan Konuyu açan Aries
  • Açılış tarihi Açılış tarihi
31.08.2013 burç yorumu

KOVA: Bu aralar burnun biraz havalarda senin bebeğim. Güzelliğin ve çekiciliğin tavan yapmış. Yalnızlık sıkmış, birini istiyorsun hayatında

OĞLAK: Terketti diye karalar mı bağlıcaksın ha? Güzelliğini kullan ve koluna yeni bir sevgili tak kıskançlığından ölsün.
{Dertlerine yas tutmayı bırak da bir dışarı çık hayat akıyor }

KOÇ: Evde otur otur sıkıldın mı sen kıyamam. Şimdi bi sevgilin olsa seni koluna alıp çıkartsa ne güzel olurdu deme AHAHA çok yakında bebeğim

İKİZLER: Ah sen depresyondasın yine bebeğim. Ama sana önerim depresyondasın diye Nutella'ya abanma bikiniye giremezsin valla. Seviyorum seni

TERAZİ: Sen hep iyilik yap fedakarlık yap sonra gelip tepene binsinler bebeğim. Sanane milletten boşver artık onları kendine bak.

BAŞAK: Sürekli birilerine yardım etmekten vazgeç artık bebeğim ya. Onlar için değse eyvallah da değmez ki yapma etme kendine zaman ayır.

BALIK: Çevrendekilerle aran gayet iyi. Popüler birisin bebeğim ve mutlu ediyorsun herkesi. Fakat aşk konularına gelince elde var hep sıfır.

YAY: Eski defterleri unutmak üzeresin. Bırak düşünme zaten hala düşünmen hata. Kalbini yeni birine açacaksın mutluluk yakın bebeğim.

ASLAN: Her işe el atıp durma bebeğim bırak ne halleri varsa görsünler. Sonra senin başın ağrıyor, üzülüyorsun hiç değmez keyfine bak.

AKREP: İlişkilerinde burnundan kıl aldırmıyosun.. Sen ne dersen o olacak deme. Bırak seviyorsa katlansın adam sen süpersin:))

YENGEÇ: Rahatlığın almış başını gidiyor bebeğim ne bu rahatlık kıskandım valla. Yakında biri girecek hayatına kıskançlıklara hazır ol.

BOĞA: Bu aralar aşık olacaksın. Ama bu da öküzün teki. Napsak bilemedim ki tatlım neyse sen yontarsın onu fettan :))

Burcunuza göre karakter özelliğiniz :)
ASLAN: tapılası.

BOĞA: büyüleyici.

AKREP: hırslı.

BAŞAK: hassas.

BALIK: iyi kalpli.

YAY: şeytan.

YENGEÇ: egolu.

TERAZİ: öz verili.

İKİZLER: mantıklı.

KOÇ: aşk dolu.

OĞLAK: lider

KOVA: hayat dolu.

Uzun bir süredir pek bir şey yapmak yada yazmak gelmiyordu içimden ama 03.09.2013 burçları bol şans .

İKİZLER: Yeni ilişki yakında ama aşka soğuksun. Sende haklısın bebeğim sürekli canın yandı çünkü. Üzülme yerim senin tatlı canın

YENGEÇ: Çok yoruldun bugünlerde ama sabret geçecek. Birilerine laf anlatmaktan vazgeç bebeğim. Seni isteyen her türlü yanında olur.

ASLAN: Yalaka ve çıkarcı tiplerde hep seni mi buluyor amk. Ama sana helal olsun bebeğim hep böyle ol kendini kullandırma sakın.

TERAZİ: Çevrende insan kılığında gezenler var. Sen onları biliyorsun zaten. İşte onlardan uzak dur bebeğim kafan ağrımasın sonra.

AKREP: Mutluluk pozu vermekten sıkıldın. İstediğin sadece biraz huzur ve sevgi. Kafanı dinlemeye acil ihtiyacın var bebeğim. (bu gerçekten benim için )

YAY: Arkandan demediğini bırakmayıp pişkin pişkin suratına gülüyorlar. Sende bunun farkındasın zaten bebeğim. Napak dövek mi?

OĞLAK: Hiçbir şekilde seni haketmeyen insanlar için çabalamaktan vazgeç. Olmuyorsa olmuyordur bebeğim. Akışına bırakmak gerek bazen.

KOVA: İçin dışın bir olduğundan içinde kötülük yok. Seni kıskanan gözler var bebeğim. Eskilerden birisi kafanı kurcalayabilir dikkatli ol.

BALIK: Kabuğuna çekilmiş kendi iç dünyanda yaşıyorsun her şeyi. Dert etme her şeyi çözülür bebeğim. Çevrende seni seven onca insan var.

BOĞA: Artık yenilik zamanı. Biliyorum düzenini bozmak zor geliyor ama yapman lazım bebeğim. Sana karışanlar önce bi kendine baksın .

KOÇ: Alacağın bir haberle mutluluktan uçabilirsin. Yeni insanlar girebilir hayatına bebeğim. Arkandan konuşanları s*ktr et aldırma.

Mutluluk pozu vermiyorum valla insanlar üzülüyorlar beni görünce, kendine gel diyorlar :P Onun dışında tuttu :)

Bu günün yorumları .

KOVA: Etrafındaki sahte insanlardan kurtulma zamanı gelmedi mi bebeğim? Bence geldi geçiyo bile.

BALIK: Bu aralar yalnızlıktan gebersende yakında aşk var bebeğim çok ama çok mutlu olcaksın. Yersen :)

OĞLAK: Kurduğun hayaller hep elinde patlıyor bebeğim. Çıtanı biraz daha düşük tutmanda fayda var.

KOÇ: Senin mutlu olmanı çekemeyenler var bebeğim. Herkes tarafından kıskanılmak nasıl bir duygu?

BAŞAK: Samimi tavırların insanlara yalan gözüküyor bebeğim. Seni yakından tanımaları lazım öyle olmadığını anlamaları için.

ASLAN: Senin dedikodunu çok yapıyolar bebeğim. Umursamayarak en güzel tepkini verebilirsin.

TERAZİ: Dost dediğin insanlar hep arkandan vuruyor bebeğim. Hayatına alacağın insanları daha iyi seç.

İKİZLER: Pek mutsuzsun bu aralar bebeğim. Güzel günler yakındır ama sıkma sen canını.

BOĞA: Senin gibi tatlı birini bu denyolar nasıl üzüyo anlamıyorum. Sen çok tatlısın kıyamam sana.

YAY: Bu aralar kafan pek bir bulanık bebeğim. Çık dışarı kafanı dağıt iç ne bileyim işte ihtiyacın var buna..

YENGEÇ: Sana gelen bütün kısmetleri hep böyle tepecek misin bebeğim. Yalnızlıktan ölcen valla ama çok tatlısın işte .

AKREP: Sen ne sinsi ama bir o kadar da tatlısın bebeğim öyle. Nazar var sende dikkat et.

Geri