• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

"Güzel Söz Yarışması " Duyuru

Svly_Kck

Üye
Bu sadece rütbeli üyelere açık bir yarışma galiba. Güzel bir söz buldum katılmak istedim ne olduğunu mesaj yazabildim ne de yarışma düzenleyen kişinin profiline yazabildim çünkü arkadaş profilini yasaklamış. Daha önce başka forumlarda oldum ama hiç böyle bir durumla karşılaşmadım bana durum normal gelmedi bizler katılamıyoruz anladık

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bu sadece rütbeli üyelere açık bir yarışma galiba. Güzel bir söz buldum katılmak istedim ne olduğunu mesaj yazabildim ne de yarışma düzenleyen kişinin profiline yazabildim çünkü arkadaş profilini yasaklamış. Daha önce başka forumlarda oldum ama hiç böyle bir durumla karşılaşmadım bana durum normal gelmedi bizler katılamıyoruz anladık
Kesinlikle katıla bilrsin burada ayırım yok

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Hayır canım sadece mesaj sınırı var ondan 100 mesaj sınırını doldurman lazım @YoRuMSuZ gelince halledecektir onu hatta @Uzi d katılacaktı onlara bir çözüm bulunursa iyi olacak😊

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Herkes katılabilir bir sorun yok, ama belli kurallarımız var 100 mesaj ve 10 gün forum üyeliği olmadan özel mesaj gönderilemiyor. Anlık tepkiye gerek yok bu yarışmaları biz eğlence amaçlı yapıyoruz gerginlik için değil.
Kesinlikle katıla bilrsin burada ayırım yok
Evet aynen öyle. Bu durumda üye profiline yazılmasında hiç sakınca yok çünkü profillere ancak gerektiğinde girilir, yarışma düzenleyen arkadaşımız profil mesajını görünce zaten oradan kaldırır ve yarışma günü yarışma konusuna ekler.
Hayır canım sadece mesaj sınırı var ondan 100 mesaj sınırını doldurman lazım @YoRuMSuZ gelince halledecektir onu hatta @Uzi d katılacaktı onlara bir çözüm bulunursa iyi olacak😊
Evet aynen bu kuralımız var. 100 mesaj ve 10 gün şartı devam ediyor. Belki 100 mesajı biraz düşürebiliriz ancak bu durum devam edecek. Profil açık tutulursa yarışma sürecinde sorun yaşanmaz ki unutulabilir bu normal hatırlanınca da açılır. Sorun kalmadığına göre kaldığımız yerden devam.

Ben de bu gün katılıyorum yarışmaya eğlenceye devam hatta an itibariyle sözü iletiyorum :D