Hamile Balerin

cemree

=)=)
V.I.P
33 yaşındaki bale öğretmeni Mary Helen Bowers, Instagram hesabı üzerinden hamilelik fotoğrafları paylaştı.

İlk çocuğunu doğurmak üzere olabilir, ama Mary Helen Bowers hamileliğe yüzünden bale yapmayı bırakmadı. Ballet Beautiful sağlık merkezin sahibi ve Victorias Secret meleklerinin antrenörü Bowers, Instagram hesabı üzerinden paylaştığı hamilelik fotoğrafları ilgi topladı.

Bowers, Hamile olmak çok olağanüstü, harika bir süreç. Bu duyguyu başkalarıyla da paylaşmak istedim dedi. 33 yaşındaki Bowers, Natalie Portmanı Black Swan filmindeki balerin rolü için hazırlayan bale öğretmeni olarak ün kazanmıştı. Doktorunun izniyle hamileliği boyunca dans etmeye devam eden anne adayı, bu dokuz aylık süreçte kendisi gibi hamile kadınların sağlıklı kalabilmesi için özel doğum öncesi dans programı bile hazırladı.

Bowersın 2014ün ilk haftası doğum yapması bekleniliyor. İşte hamileliğinden kareler:

NiCGRpv.webp

bana çok itici geldi,güzel bir görüntüden ziyade,biraz değişik görüntüsü var :eek: karın şekli falan,bende hamilelik yaşadım ama hamile olduğumu anlayamadan doğdu bebeğim :D

o bebege ragmen hanımefendinin fizigi mükemmel... egzersizin faydaları iste.
t
şimdi düşünelim; geleneksel kafa yapısındaki bir Türk erkegiyle evlisin. hamile olup da bale yapıp da bu pozları verebilmenin mümkünatı yoktur diye düşünüyorum...
sonra da derler ki niye geri bir ülkeyiz.. aman, nerden girdim bu konuya.
bayan hâlâ manken gibi masallah :) Tanrı nazarlardan korusun.

biz normal halimizle yapamayız kadın vücut dengesi anormalken yapabiliyor.bu arada black swanda natalie portman'ın performansı iyiydi :D

o bebege ragmen hanımefendinin fizigi mükemmel... egzersizin faydaları iste.
t
şimdi düşünelim; geleneksel kafa yapısındaki bir Türk erkegiyle evlisin. hamile olup da bale yapıp da bu pozları verebilmenin mümkünatı yoktur diye düşünüyorum...
sonra da derler ki niye geri bir ülkeyiz.. aman, nerden girdim bu konuya.
bayan hâlâ manken gibi masallah :) Tanrı nazarlardan korusun.

pozları aykırı değil ki ama :confused: bizim kadınlarımız daha cesur pozlar veriyor,estetik pozlar vermiş ama duruşunu beğenmedim ben,karnı çok değişik çıkmış :(

Geri