• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Hayalinizdeki Evlilik Nedir

cemree

=)=)
V.I.P
nY9wYSL.jpg

Hayalinizdeki, gerçekleştirmek istediğiniz, olanı değiştirmeye çalıştığınız ya da olacak dediğiniz evlilik hayatı nasıl ? İstediğiniz evlilikte kadın ve erkeğin davranışları tutumları hal ve hareketleri nasıl ? Saygı sevgi hangi sınırlamalar içinde ? Evliliğinizde sınırlar var mı ? Çevre önemli yer tutuyor mu ? ... Ve daha bir çok soruya cevap arıyorum =)
Evlilik ve ideal evlilik üzerine sayfalarca konularımız var;

fakat ben uzmanların ya da araştırmaların değil yaşayanların ve yaşamak isteyenlerin fikirlerini merak ediyorum =)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
İlk aklıma geleni yazıyorum. Saygıyı,sevgiyi,hoşgörüyü önplanda tutan bir evlilik olmalı. Daha sonra devam eden fikirlerimi belirtirim:)

Gizemli Cadi

Forum Gururu
Hep söylüyorum içinde olanların dışına dışında olanların içine girmek istediği müessese..:D Ve öncelikle saygı ,güven,aşk ve savaşmak demek...;;):D bu liste uzar gider her gün yeni bişey demek ..yeni bir huy yeni bir alışkanlık yeni bir olay..karşınızdakisine hep sensin demek ama yinede bildiğinizi okumanız demek....kısacası ÖMÜR demek...:D

İki nokta

Üstat
İlk önce o kişide Allah korkusunu ararım daha sonra da benim için önemli değerlere sahip olup olmadığına bakarım..Güzel ahlaklı ve namusuma laf getirmeceğinden emin olduğum kişiyle evlilik yolunda ilerlerim..