• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

İngilizceyi Yeni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup

• Konuyu açan Konuyu açan incikk
  • Açılış tarihi Açılış tarihi

incikk

Üstat
hello!can frİendİm.my abuzittin..

How are you frİendİm.Çoluk Çhİldren how.best'tİr İnŞallah.

My'a questİon sorarsan best'İm allah'a ŞÜkÜr.world İŞte yuvarlanip goİng'İm.

My mother what yaping.keyfİ beatİuful'dur İnŞallah.epeydİr my mother'le no speakİng.eĞer my mother'İ see Çok selam song.

La frİendİm my father what yaping.gİne coffeehaneyegoİng mİ?he frİendslerİyle coffeehanede okey and batak playİng mİ?he'ye song sakin yenİlmesİn.

My brodher'İn childrenİ olmuŞ.boy mu gİrl mİ olduĞunu no bİlmekİng.chİldrenİn boy mu gİrl mİ olduĞunu my'a song. My school da baya beatİuful goİng İŞte.school'un baŞindan berİ englİsh lesson seeİng.

Englİsh'i sÖktÜm.İ'm speak englİsh Şakir Şakir.your'a sÖz verdİĞİm gİbİ.

Maİl'İme son verİrken your'un gÖzlerİnden kİss.your'u Çok Özledİm.hele bİ swİm olsun my comeİng İnŞallah

Hello!can friendim.my abuzıttın..

How are you friendim.çoluk çhildren how.best'tir inşallah.

My'a question sorarsan best'im allah'a şükür.world işte yuvarlanıp going'im.

My mother what yapıng.keyfi beatiuful'dur inşallah.epeydir my mother'le no speaking.eğer my mother'i see çok selam song.

La friendim my father what yapıng.gine coffeehaneyegoing mi?he friendsleriyle coffeehanede okey and batak playing mi?he'ye song sakın yenilmesin.

My brodher'in chıldreni olmuş.boy mu girl mi olduğunu no bilmeking.childrenin boy mu girl mi olduğunu my'a song. My school da baya beatiuful going işte.school'un başından beri english lesson seeing.

English'ı söktüm.i'm speak english şakır şakır.your'a söz verdiğim gibi.

Mail'ime son verirken your'un gözlerinden kiss.your'u çok özledim.hele bi swim olsun my comeing inşallah.

Geri