• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

ışık kapanınca değişen odalar

• Konuyu açan Konuyu açan -araz-
  • Açılış tarihi Açılış tarihi

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
Işıklar kapandığında sanki bir başka odadaymışçasına bir görüntü sunan odalarınız olsun ister miydiniz. İşte ışıklar kapanınca değişen oda örnekleri.

200.webp

203.webp

202.webp

201.webp

yeni ürünlerin tamamın da var nerdeyse bu ışıklandırma sistemleri,bizim oda da mavi oluyor,deniz dalgaları şeklinde:D :D tavsiye etmem ama :D

çok hoş duruyor ama belkı de burdan gozuktugu gıbı olmayabılır:S

yoo görüntü çok güzel karanlıkta uyumayı seviyorum ben,yani anlamsız gibi,mobilyalarımızı yapan şirket önce bizimle tanışıyor,kişiliğimize göre evimizi döşüyormuş,eşimin yada benim bilmediğimiz bir yönümüz varmış demek ki,tüm evin eşyası bembeyaz,sadece yatak odasın da mavi perdeler var,dolapta mavimsi dokunuşlar,ışıkları mavi,meğer kendimizi hiç tanımamışız:P :D
not:yeni evleneceklere tavsiyem gidin mobilyanızı ALIN.bu tarz tasarımcılara güvenmeyin :D

yoo görüntü çok güzel karanlıkta uyumayı seviyorum ben,yani anlamsız gibi,mobilyalarımızı yapan şirket önce bizimle tanışıyor,kişiliğimize göre evimizi döşüyormuş,eşimin yada benim bilmediğimiz bir yönümüz varmış demek ki,tüm evin eşyası bembeyaz,sadece yatak odasın da mavi perdeler var,dolapta mavimsi dokunuşlar,ışıkları mavi,meğer kendimizi hiç tanımamışız:P :D
not:yeni evleneceklere tavsiyem gidin mobilyanızı ALIN.bu tarz tasarımcılara güvenmeyin :D

neyse boşver zamanla kendi istediğin tasarımları alırsın biraz kullan:)eşyalar önemli mi sanki içinde sevdiğin adam varsa samanlık seyranlık meselesi yani:)

Geri