istanbul çerezforum Hayvanat Bahçesi

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
istanbul-hayvanat-bahcesi-1.jpg

istanbul-hayvanat-bahcesi-2.jpg

istanbul-hayvanat-bahcesi-3.jpg

istanbul-hayvanat-bahcesi-4.jpg

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Şu hayvanları doğal ortamlarından koparmak hangi canice zihniyetin ürünü acaba. Keşke bütün hayvanat bahçeleri kapatılsa.
Bu resımler çektim. Ama. Gerçekten siz Haklısınız ama. Bu Hayvanat Bahçesi gerçekten harika bir okadarda güzel asla bir koku dahi yoktur yaz olmasına rağmen alanları terrtemiz keşke her hayvanat bahçesi böyle olsa

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Bu resımler çektim. Ama. Gerçekten siz Haklısınız ama. Bu Hayvanat Bahçesi gerçekten harika bir okadarda güzel asla bir koku dahi yoktur yaz olmasına rağmen alanları terrtemiz keşke her hayvanat bahçesi böyle olsa
Doğruluğundan şüphem yok @yesim434 hocam ama bu sonucu değiştirmiyor. "Bülbülü altın kafese koymuş, ah vatanım demiş." O hayvanlar doğal ortamlarında, özgürce yaşamalılar. Suni bir dünyada değil.

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Şu hayvanları doğal ortamlarından koparmak hangi canice zihniyetin ürünü acaba. Keşke bütün hayvanat bahçeleri kapatılsa.
bazi hayvanlar varki koruma altina alinmazsa nesli tükenecek dogada
tamam sana katiliyorum ama
hayvanlarin nesli tükense dahami iyi
vurup vurup derisini dislerini tüylerini nesi para ediyorsa üc kurus icin öldürülmelerinden yanamisin ??
ben neslitükennen hayvanlarin hepsinin koruma altinda yasamasini vesde belirli bir zaman sonrada dogaya birakilmasi yandasiyim
ayrica hayvanat bahcelerinin korumaktan baska özelligide
bazi hayvanlari cocuklarimizin dogal haliyle görmeleri
ben bir taus kusunu realde nerde görebilirim bir kanguruyu ??
iste hem korunuyor hemde hayatta göremedigimiz hayvanlarida görüyoruz vahsi avcilarin elinden kurtuluyorlar hic olmazsa
ben düsüncelerimin sonuna kadarda arkasindayim

sevgili dost ))
ayrica lama lari görmek icin peru ya gidecek durumumuz yok cocuklarimiz görüyor hayvanlarda padisahlar gibi yasiyor

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
bazi hayvanlar varki koruma altina alinmazsa nesli tükenecek dogada
tamam sana katiliyorum ama
hayvanlarin nesli tükense dahami iyi
vurup vurup derisini dislerini tüylerini nesi para ediyorsa üc kurus icin öldürülmelerinden yanamisin ??
ben neslitükennen hayvanlarin hepsinin koruma altinda yasamasini vesde belirli bir zaman sonrada dogaya birakilmasi yandasiyim
ayrica hayvanat bahcelerinin korumaktan baska özelligide
bazi hayvanlari cocuklarimizin dogal haliyle görmeleri
ben bir taus kusunu realde nerde görebilirim bir kanguruyu ??
iste hem korunuyor hemde hayatta göremedigimiz hayvanlarida görüyoruz vahsi avcilarin elinden kurtuluyorlar hic olmazsa
ben düsüncelerimin sonuna kadarda arkasindayim

sevgili dost ))
ayrica lama lari görmek icin peru ya gidecek durumumuz yok cocuklarimiz görüyor hayvanlarda padisahlar gibi yasiyor
Abi o zaman yaparsın düzgün bir ortam. Hayvanları ufacık kafeslere sığdırmazsın.
Mesela bir örnek abi;