• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

JAdGen - Jar Dosyalardan Jad Dosya Oluşturmak -

armansaldi

Üyecik
arkadaşım paylaşımın için teşekkür ederim bn jar dosyasını jad a çevirdim ve ikisini de telefona yolladm orunum şu oyunu nasıl çalıştıracağım ikisi de açılmıo telefonum samsung e250 yardımcı olursan sevinirim

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Dosyalar içindeki "Diğer Dosyalar" adlı klasöre yüklemen lazım. Zaten bu durumda jad dosyasının üstüne gelip tıklayınca kurulsun mu diye soracaktır.

Tabii öncelikle Samsung E-250 için ilgili kodu gimiş olmanız lazım. (Her model için ayrı kod var)

armansaldi

Üyecik
aynen oraya atıyorum iki dosyaya da (jad-jar) tıklayınca
1-gönder
2-karta taşı
3- karta kopyala
4-sil.... gibi seçenekler çıkıyor ben o kodu fln bilmiorum nereye nasıl bir kod giricem yardımcı olursan sevinirim

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
ben U600 için aynen bu şekilde yapıyorum ve sorunsuz kullanıyorum. Yine de bir araştırma yparım e-250 için.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Forumlar paylaşım amaçlı değil mi. Çözüm için gelmiştin ancak çözümü başka bir yerde buldum diyosun. Paylaşman gerekmez mi? Sadece alırım giderim zihniyeti ...

warblade

Üyecik
Paylaşım için teşekkürler. Kodu nereye girecez. Bende samsung d880 var. Kod nasıl giriliyor? Oyunları jad dosyasından yükleyince oyun kuruluyor. Ama oyunu oynamaya gelince java hatası veriyor? Nedeni nedir acaba? Daha önce aynı telefona bir sürü oyun yükledim. Çalışıyorlar. Bununla yapınca neden olmadı?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Olmuyor diye bişey yok. Yapamamışsındır muhtemelen. JAr ve jad dosyaların nasıl kullanıldığı forumda (cep telefonları bölümünde) verildi.

Top Bottom