Kadınlar erkekleri neden seviyor ?

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
Her sinirlendiğimizde 'ben bu adamı neden seviyorum?' diye kendimize soruyoruz. İşte karşınızda o adamları sevme sebeplerimiz...

Her sinirlendiğimizde 'ben bu adamı neden seviyorum?' kendimize soruyoruz. İşte karşınızda o adamları sevme sebeplerimiz...

Her sinirlendiğimizde 'ben bu adamı neden seviyorum?' kendimize soruyoruz. İşte karşınızda o adamları sevme sebeplerimiz...
Her ne kadar erkekler ağlamaz densede bir erkeğin bizim için ağlaması bizi önemsediğini ve sevdiğini gösteriyor. Bakışlarındaki şevkatte bize huzur ve güven veriyor.
Espiriler bazen bayat olsada onların bizi en kötü anlarımızda bile güldürmesini çok seviyoruz.
Her hangi bir olay karşısında panik içerisinde sağa sola koştururken biz, onlar kendilerine güvenen ve soğukkanlı bir biçimde her şeyin yoluna gireceğini söylemeleri onları sevmemiz için güzel bir sebep.
Her halimizle sevilmek çok güzel değil mi? Hastayken bizimle ilgilenmeyen bir erkekten başka zamanlarda da destek alamayacağımızı biliriz. Bakımsız halimizle bizi seven bir erkeği her zaman sevebiliriz.
Aslında o valizleri biz taşıyabiliriz ama yorulmamıza izin vermeyen erkekler varken buna gerek kalmıyor. Onlar kendi özellikleriyle gurur duyma fırsatı bulmuşken bizde bunun keyfini çıkarıyoruz.
Kısacası sebep ne olursa olsun onların varlıkları bize huzur veriyor. Ellerinden tuttuğumuz zaman kendimizi daha da güçlü hissediyoruz

Geri