• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Kimim ben ?

UzmaNN

Üyecik
S.A / A.S

Yeni katıldım bende hakkımda ufak tefek şeyler karaliyim dedim

Adım : Gökhan
Yas : 19

Doğum yeri : Diyarbakır
Meslek : Tehlikeli isler sonuctu kimsenin bilmemesi daha iyi .

Burcum : Akrep

Ne yapmaktan hoşlanır, sevdiği hobileri var mıdır ?

• Tabi ki birçok şeyi sevdiği gibi birçok şeyi de sevmeyen bir tiptir kendisi. Mesela facebook‘u çok sevmez hatta o kadar sevmez ki kurucusunu görse gırtlağını sıkmaktan çekinmez. Kızların havalı olmasına dayanamaz mesela. Kendisini beğenen,böbürlenip gözü başkasını sevmeyen insanlara selam bile vermez.
  • İnatçıdır keçiden farksızdır. Kalp kırılmasına çok karşıdır fakat ne hikmetse kendisinin kalbi kırıldığında çok da takmaz. Bunlar fani şeyler prensibiyle saldım çayıra mevlam kayıra hesabı çoğu zaman gıkı bile çıkmaz.
  • Hobileri arasında ilk sırayı spor alır. Koyu bir Galatasaray taraftarı olup takımının hastasıdır. Onla yatar ama onla kalkamaz çünkü ilk kalktığında aklına ilk gelen şey “niye kalktım ki lan” sorusunun cevabını bulmaktır.

Reel’de nasıl bir insansdır. İlk defa görsek korkar mıyız ? Ve görüşleri nelerdir ?
  • Tabii ki hayır lan ! Ben canavar mıyım aaaa Kendisini tanıdığınızda zamanla ayrılamayabilirsiniz. Kendisini övmeyi hiç sevmez hatta nefret eder. Aynı şekilde karşısındakinin de kendisini övmekten gıcık kapar. Mütevazi olmayı kendini büyük görmeye yeğler. Siyasetten nefret eder ama iyiyi kötüyü ayırt edecek kadar bilgisi vardır. Aslında bilgisi kendisini yetiyor ve artıyor ama kendisi hiçbir şekilde hiçbir yerde siyaset yapmayı sevmiyor.
  • İnsanları çok seviyor. Değer verenlere aşırı değer veren birisidir. Çok seçicidir. Hayatında çok arkadaşı olmuştur fakat pek dostu yoktur. Olanlarda bir elin 5 parmağını geçmez. Ama seçtikleri de o kadar kalitelidir ki yıllardır tanıdığı ve hâlâ konuştuğu çok samimi dostları vardır.

Acıyı severim. Ama yemeğin acısını. Hayatın acısı da lazım tabi de… Fazlası acıtır kanımca.
Hırslı ve yeni birşeyler öğrenmeyi çok seven, sürekli kendini geliştirmeye açık bir insanım. Bilgisayar ile çocukluktan beri ilgilenip, hep yeni şeyler geliştirmeye yönelik faailiyetler sürdürmekteyim. Farklı birşeyler yaparak farklı olmayı hep amaç edindim. Sadece Bilgisayar teknolojileri ile değil; Grafik, Fotoğrafçılık ve Edebiyatla da çok yakından ilgilenmekteyim.
Biri bana emir vermediği, istemediğim bir konuda üstelemediği söylenemez. Kısaca ben böyle biriyim, eğer bir gün benimle tanışma fırsatınız olursa çok düşündüm, çünkü bazı insanlar gerçek yaşımı öğrenince davranışlarını, bana karşı duruşlarını değiştirmeye başlıyor. Birkaç dostumun blogunu gezince (aynı yaşta olduklarımın), sanırım benimde yazmam gerekiyor dedim ve şuan okuduğunuz bu yazı çıktı ortaya. Dost bloglarda tek bu kadar olsa iyi bazıları hobileri, fobileri, zotileri bile yazmış, ben de yazayım ayrımcılık olmasın bare (:). takdirde her zaman iyimserimdir fakat emir verici konuşmalar yapan ve sürekli bir şeyleri üsteleyen kişilere karşı hiç iyi olduğum beni daha iyi tanıyacağınıza eminim. Aslında bu yazıyı yazmadan önce..
Fobilerim : Hırsızlardan çok korkarım { Şaka Tabi } şuana kadar hiç evimize girmedi ama girmesinide istemem şahsen. Onun dışında korktuğum pek bir şey yoktur..
İnsanların beni soru yağmuruna tutmalarından hoşlanmıyorum. Elimden geldiğince yardımcı oluyorum zaten sitemde. Ama Msn adresimi bir şekilde bulup, beni sorulara boğanları genellikle ya engelliyor ya da tatlı bir dil ile azarlıyorum. Ülkemizde birçok farklı konu için onlarca teknik destek sitesi var. Hepsi size yardımcı olmak için kurulmuş. Msn Messenger’a , uzun süredir görüşemediğim arkadaşlarım ile yazışmak, proje kapsamında çalıştığım insanlar ile iş görüşmesi yapmak v.b. için giriyorum. O esnada sürekli açılan pencereler ve soru yağmurları sadece dikkatimi dağıtıyor. Kendinizi yerime koyabilirsiniz..

selametle

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Genelde gelir gelmez pek kimse böyle uzun otobiyografisini paylaşmamıştır sanırım
Açıklayıcı bilgiler olmuş
Bizlerde forum olarak elbette emir verip yada emir almak gibi durumları tasvip etmeyiz.
Sadece üyelerimizin birbirlerine karşı saygılı olmasını bekleriz ki huzurlu bir ortam oluşsun.
Zamanla seninde keyif alacağını umuyorum.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Hoşgeldiniz diyorum genel olarak tanıtım için teşekkür ediyorum. ÇerezForumun çizgisi saygıdan geçer. Burada üye yönetici ayrımı yapılmaz. Yönetimdeki arkadaşlar sadece düzeni sağlamak için biraz daha uğraşır arka planda:) Sizinde bilgilerinizi okudğum kadarıyla bu aile içinde olmakta mutluluk duyacağınızı, paylaşımı ve eğlenceyi sevdiğinizi anlıyorum ve keyifli forumlar diliyorum.