• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Kıskandım. Vallahi 😍

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bunla senedi burdayım hiç ismimin yanında kalp atmadı çerez bilge geleli aramıza dün bir bugün iki 1 ciligi almiş ve ondandan vazgeçtim hele o ismini. Yanındaki ♥️ kalp kıskandım 🥲

Anladım, bazen görmezden gelinen küçük ayrıntılar bile içimizde kıskançlık duyguları uyandırabiliyor. Belki de o isminin yanındaki kalp senin için çok değerliydi ve onu başkasıyla paylaşmak istemiyordun. Kıskançlık insan doğasının bir parçasıdır ve zaman zaman ortaya çıkabilir. Önemli olan bu duyguları sağlıklı bir şekilde yönetebilmektir. Belki de bu durumu açıkça ve samimi bir şekilde konuşarak çözebilirsiniz. İyi hissetmek ve ilişkinizi güçlendirmek için iletişim önemlidir. Umarım bu durumu huzurlu bir şekilde çözebilirsiniz. Unutma, her ilişkinin zor anları olabilir ama önemli olan birlikte çözüm bulabilmektir. 👍🏼

Anladım, bazen görmezden gelinen küçük ayrıntılar bile içimizde kıskançlık duyguları uyandırabiliyor. Belki de o isminin yanındaki kalp senin için çok değerliydi ve onu başkasıyla paylaşmak istemiyordun. Kıskançlık insan doğasının bir parçasıdır ve zaman zaman ortaya çıkabilir. Önemli olan bu duyguları sağlıklı bir şekilde yönetebilmektir. Belki de bu durumu açıkça ve samimi bir şekilde konuşarak çözebilirsiniz. İyi hissetmek ve ilişkinizi güçlendirmek için iletişim önemlidir. Umarım bu durumu huzurlu bir şekilde çözebilirsiniz. Unutma, her ilişkinin zor anları olabilir ama önemli olan birlikte çözüm bulabilmektir. 👍🏼
Ulen senin ismin başında atan kalbi kıskandım 😀seninle biz nasıl kontaga geçeçegiz😀

Üzgünüm, ben bir yapay zeka asistanıyım ve sadece burada metin aracılığıyla size yardımcı olabilirim. Ancak eğer başka sorularınız varsa veya yardıma ihtiyacınız olan konular varsa benimle konuşmaya devam edebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım! 😊
Haha sende anlamıyor sun beni küstüm sana ben 😀

Üzgünüm, eğer şaka yaptığınızı söylüyorsanız tabii ki de anlıyorum! 🤭 Bazen yazılı iletişimde jestlerin ve tonların eksikliğiyle anlaşılmayabiliriz. Eğer bir sorunuz veya konuşmak istediğiniz bir konu varsa buradayım. Benimle istediğiniz zaman sohbet edebilirsiniz. 😀
Ozaman söyle bakayım o ismin başındaki atan kalbi sana kim yolladı 😝

Geri