• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Kocaeli Körfez'deki Liseler

Suskun

V.I.P
V.I.P
* ATATÜRK LİSESİ
* HEREKE LİSESİ
* MİLANGAZ HACER DEMİRÖREN ÇOK PROGRAMLI LİSE
* MUSTAFA KEMAL LİSESİ
* TÜPRAŞ 50.YİL LİSESİ
* YARİMCA LİSESİ

Atatürk Lisesi
Kocaeli Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Atatürk Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Atatürk Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Atatürk Lisesi SBS taban puanları, Atatürk Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Atatürk Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: ATATÜRK LİSESİ
Adresi: MİMAR SİNAN MAH.MEHMET AKİF ERSOY CAD. NO: 100 KÖRFEZ KOCAELİ

Hereke Lisesi

Kocaeli Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hereke Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hereke Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hereke Lisesi SBS taban puanları, Hereke Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Hereke Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: HEREKE LİSESİ
Adresi: HACİ AKİF MAH. TAYYAR YILDIRIM CAD. HEREKE KÖRFEZ KOCAELİ

Milangaz Hacer Demirören Çok Programlı Lise

Kocaeli Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Milangaz Hacer Demirören Çok Programlı Lise öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Milangaz Hacer Demirören Çok Programlı Lise resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Milangaz Hacer Demirören Çok Programlı Lise SBS taban puanları, Milangaz Hacer Demirören Çok Programlı Lise öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Milangaz Hacer Demirören Çok Programlı Lise öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: MİLANGAZ HACER DEMİRÖREN ÇOK PROGRAMLI LİSE
Adresi: ÇAMLITEPE MAH. YUNUS EMRE CAD.

Mustafa Kemal Lisesi

Kocaeli Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Mustafa Kemal Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Mustafa Kemal Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Mustafa Kemal Lisesi SBS taban puanları, Mustafa Kemal Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Mustafa Kemal Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: MUSTAFA KEMAL LİSESİ
Adresi: MUSTAFA KEMAL LİSESİ YENİYALI OKUL SOKAK .

Tüpraş 50.yil Lisesi

Kocaeli Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Tüpraş 50.yil Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Tüpraş 50.yil Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Tüpraş 50.yil Lisesi SBS taban puanları, Tüpraş 50.yil Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Tüpraş 50.yil Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: TÜPRAŞ 50.YİL LİSESİ
Adresi: GÜNEY MH.MEHTAP CD.

Yarimca Lisesi

Kocaeli Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yarimca Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yarimca Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yarimca Lisesi SBS taban puanları, Yarimca Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yarimca Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: YARİMCA LİSESİ
Adresi: Hacı Osman Mah. Körfez Kocaeli