• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Komik Sözler ve Dialoglar

Asansörün önünde dikilmiş bekliyorum.
Adamın sorduğu soruya bak, ‘çağırdınız mı ?’.
Yok ! Pişman Olup Kendi Gelsin Diye Bekliyorum Burada..
:v

Bütün çocuklar Fenerbahçeli doğar… Sonra Galatasaraylı olur… Doğru olabilir, çünkü doğan bütün çocuklar hep ağlayarak doğuyor :v

Adnan Polat

Cadılar bayramında kaynanasının elini öpüp “bayramın kutlu olsun” diyen adam;adamsın adamın dibisin, felaketsin, idolümsün... :v

Bütün çocuklar Fenerbahçeli doğar… Sonra Galatasaraylı olur… Doğru olabilir, çünkü doğan bütün çocuklar hep ağlayarak doğuyor :v

Adnan Polat

Fenerbahcelileri kizdiracak bir söz bende sanki söyle bir kaslarimi cattim ama güzel edilmis bir söz bu rekabet hep sürecek insallahta hep böyle tatli espüiriler le olur ilerisi kimseye yakismaz diye düsünüyorum..elerine saglik HAYAL__

Asansörün önünde dikilmiş bekliyorum.
Adamın sorduğu soruya bak, ‘çağırdınız mı ?’.
Yok ! Pişman Olup Kendi Gelsin Diye Bekliyorum Burada..

Küçük hirsizlar el feneri, büyük hirsizlar deniz feneri kullanir.

Ama her zaman ampül gerekir. :D

Deniz Baykal.

Adın ne senin ?

-İbrahim Tatlıses

Hmm peki ne anlama geliyor.

-Mermiye kafa atan ilk insan tanesi gibi bişey

Süper bunlar yaaa... :)

Ben BJK liyim ama GS yi severim ailede herkes GSli :) bu espri tabi... öyle bakmak gerek ...

Hmm bende FB liyim ama fanatik degilim sadece takip ederim desene simdi senla aramiza kara kedi girecek bir konu eh napalim sevmedigin kisiler grubumu deyim hanesi mi deyim +1 ilave edrsin :)

BJK lilarin en sevdigim bir sloganlari var delikanli adam renkli takim tutmaz :)

kesinlikle öyle espiriye espiri gözüyle bakmak lazim...)

Geri