Kömürcü mülayimin bıldırki yaptıkları

Hello ben mülayim küçük bir kömürcü düveninde baş şöför olarak görev yapmaktayım kömür pikaplarını sürüp onları köyün sepeti segrek müşterilerine ulaştırıp onlara hızmat etmek benim en büyük sevincimdir ,çepelli elleriyle yaptıkları yemekleri ikram ettiklerinde yüzümü güldürüp hayır duamı almalarıda onları sevindirir günün sonunda gömlegime sinen sası ter suları gömlegimi adeta renkli plaj gömlegi havasına bürür buda müşterilerimizi hoşnut kılar demekki bu çocuk iyi çalışır derler kendilerince daha sonra düvene geldigimde patron mark cuma bana hiç çalışmadın dediginde terligimi kafasına çalasım geliyor sonuç olarak kaderimi yaşadıgım bu düvende kader ortagım hasan ve ömer beni yanlız bırakarak düvende cumanın mavralarıyla baş başa kalmam beni hayattan biraz daha soguttu sonumuz pek mühim deil bunun farkındayım hayat prensibim olarak fobilerime bıyıklarımı ekledim beni bıyıklarımdan tanır oldu insanlar pastel boyasıyla onları karaya boyadıgımı kimse bilmesede ben onlara özenle bakıp mark cumanın gönlünü bıyıklarımla çalıyorum ,düvene gelen ihtiyar tayfanın mavralarıyla kendimi besleyip egitmeye devam ediyorum saygılarımı sunar sukutırımla ufaktan yol almaya koyulugorum çavs beybi