Kaynak ikonu

Android Laz Navigasyon Ses Dosyası -

sms_ro

Üyecik
bılgisayara indirdik sesler güzel.. ama navigasyona attık hata veriyor.. dosyayı görmüyor bile.. Navitech VR-533 modeli bende ki.. bu hususta yardımcı olabılır mısınız

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu sadece ses dosyası. Sistem dosyaları ile bağlantısız. Eğer seslerde sorun varsa ve değiştiremiyorsanız direkt ses klasöründen de silebilirsiniz.

Hatta şu an dosyayı tekrar indirip kontrol ettim, virüs taramasından geçirdim. Hiçbir sorun yok.

sms_ro

Üyecik
bu ses dosyası ancak navigasyonun içind eatıp calıstırmak istediğimiz de navigasyon açılışında ekrana Unsupported voice, please see the log şeklinde bir uyarı geliyor ve altında OK düğmesi cıkıyor.. ona basmazsan navigasyon acılmadan kalıyor öyle. OK düğmesine basarsak acılıyor navigasyon ancak ses kısmında bu ses görünmüyor.... anlamadım gitti. makine mi seçiyor diyeceğim ama.. anlayan bilen başına bu şekilde bir sıkıntı gelen varmı.. yardımcı olursa sevinirim..

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
BEn şahsen aynı ses dosyasını hem Normal navigasyon cihazımda hem de android işletim sistemi yüklü telefonunda sorunsuz kullanıyorum. Belki kullandığın cihaz farklı bir format gerektiriyordur.

sms_ro

Üyecik
ARKADAŞLAR bahsettiğim sorunu çözdüm... Çözümü ise SYS.txt dosyasının içine aşağıda ki satırı eklemek bu kadar basit. :) kaç gündür uğraşıyordum ama sorun bu kadar basitmiş.. aşağıda gördüğünüz satırları SYS. txt dosyasının herhangi bir yerine yapıştırın kaydedin tamamdır :) tşkler

[sound]
csv_voice_enabled=1

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
ARKADAŞLAR bahsettiğim sorunu çözdüm... Çözümü ise SYS.txt dosyasının içine aşağıda ki satırı eklemek bu kadar basit. :) kaç gündür uğraşıyordum ama sorun bu kadar basitmiş.. aşağıda gördüğünüz satırları SYS. txt dosyasının herhangi bir yerine yapıştırın kaydedin tamamdır :) tşkler

[sound]
csv_voice_enabled=1
Teşekkürler hocam, aynı sorunu yaşayanlar için çözüm olur umarım.

sms_ro

Üyecik
ben tşk ederim.. bilgi paylaşınca güzel.. siz o ses dosyasını paylaşmıssınız bende çözüme bir nebze olsa yardımcı oldum :) el birliği ile sorun çözüldü.. kopsun her yer karadeniz :)