• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

Lig Fikstürü Programı 1.0

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Lig Fikstürü Programı - Lig Fikstürü Programı

Güncelleme: Lig Fikstürü 1.0 programı veritabanı 29. haftaya kadar güncellenmiştir. Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Süper Lig sonuçlarını kolayca takip etmeniz ve sonuçları girmeniz için geliştirilmiş bir program. 6. haftaya kadar olan maç sonuçları girilmiştir.

Program stabil hale getirilip kurulum hazırlanmıştır.

Sürüm : 1.0
Boyut: 682 KB

...

Açıklamanın devamı için tıklayınız...

Son düzenleme:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Eksikleri bildirirsen biraz daha geliştirebiliriz. Şimdilik kurulumsuz upload ettim eksik tespiti için.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Program artık stabil hale getirilmiş, kurulum hazırlanmış ve 6. haftaya kadar maç sonuçları girilmiştir. Güvenle indirebilirsiniz.

mtc_0912

Üyecik
yeni takımlar girerek
yeni bir lig oluşturma şansım var mı bu program ile ??
takım isimlerini değitşiriyorum fakat müsabaka girişleri bölümünü tam çözemedim !!

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Evet. Lig Fikstürü programı ile yeni bir lig oluşturabilirsiniz. Programda bu konu özellikle belirtilmişti. Lig Sezon başında bir kez Takım isimlerini girmeniz ve artık değiştirmemeniz gerekiyor. Eğer lig devam ederken değiştirirseniz bu programın sağlıklı çalışmasını önleyecektir.

Kısaca oluşturduğunuz lig sezon başında olmalı ve takım isimleri lig devam ederken değiştirilmemelidir. Lig bittiğinde tüm tabloları temizleyip yeni lig oluşturabilirsiniz.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Müsabakalar zaten girilmişti. Yeni lig düzenlemek için tüm tabloları temizlemelisiniz. Bir önemli ayrıntı daha. İlk olarak takımları girmeli ve sezon içinde kesinlikle takım isimlerini değiştirmemelisiniz. Yoksa program düzgün çalışmayacaktır.

grievous

Üyecik
müsabaka girişi yapmak istendiğinde "cannot focus a disabled or invisible window" diyor ve kayıt yapılmıyor maalesef.

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.