• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Melek Kartları

Papatya

V.I.P
V.I.P

Melekler, her zaman sizin yanınızdalar ve sizin izninizle, size yardım etmeye hazırlar… Aslında onlarla iletişim kurmak, onlardan bir şeyler istemek çok kolay; sadece gönülden istemeniz yeterli… Melek kartları ise meleklerle iletişime geçmenin en kolay yolu… Saf niyetle sorunuzu sorun ve bir kart seçin… Bırakın melekler, size, sizin için en hayırlı olanı söylesin…

Nahaliel

"Yeterli bilginiz olmadığından biraz şaşkın hissediyorsunuz. Bu konunun ehlinden yardım istemelisiniz."
Şu anda bir ikilem yaşıyorsunuz. Bunun sebebi ise konu hakkında yeterli bilginiz olmaması. Biraz araştırma yapın, ancak yine de tatmin olmazsanız bu konu hakkında ehil birine danışın. Biz, sizi doğru öğretmene yönlendireceğiz.

Phaldor

"Bu ara yeni ve güzel fikirlerin doğuşu için çok doğru bir zaman. Ben de bu yolda yanınızdayım."
Yeni fikirlere ve olasılıklara çok açsınız. Merak etmeyin, hayatınız çok olumlu gelişmelere gebe. Dönüşü olmayan, çok şanslı bir yoldasınız. Biraz daha cesur olun. Ancak, aceleye de gerek yok. Siz sevilen ve korunansınız. Bunu unutmayın!

Anafiel

"Sen en iyisini hak ediyorsun. Rüyalarındaki yıldızlara ulaşabilirsin, ben de sana yardım için buradayım."
Geçmişte hep azla yetinsen de artık hak ettiğin değerlerde istemeyi öğrenmelisin. Sen her şeyin en iyisini, en güzelini hak ediyorsun herkes gibi. Ben buradayım, senin standartlarını yükseltmene yardımcı olacağım. Tanrı ve melekler senin de, herkes gibi, hayatın tümüyle tadını çıkarmanı ister. Lütfen bizden iste ki; bizde sana yardımcı olabilelim.

Raziel
"Karar verebilmek için yine kendinize sorun. Ne kadar Tanrı’dan uzaklaştım, beni ne ona daha fazla yakınlaştırır?"
Bir gün verdiğiniz karar ertesi günküne uymuyor. Sebebinin ne olduğunu tam bilmeseniz bile kalbiniz ve ben sizi gereken yola sokacağız. Bize güvenin ve kendi özünüzden uzaklaşmayın.

melekler böyle diyor:)

Bethor

"Sen kendine özen gösterdiğinde bundan herkes kazançlı çıkacak. Bugün kendini şımart, bir masaj, manikür-pedikür ya da güzel bir banyo yap."
Siz çok vericisiniz; Tanrı sizi bu huyunuzdan dolayı çok seviyor. Ancak şimdi kendiniz için bir şeyler yapmanın zamanı. Bana ve diğer meleklere, sana bir şey vermemiz için izin ver. Çok yoruldunuz, artık sizin biraz şımartılmaya ihtiyacınız var. Bu sefer sana verdiğimizi alıp bunun keyfine var ki bizler de daha keyifle ve daha çok verebilelim.

Bu soğukta uğraşılacak iş değil...

Gadiel
"Şimdi meleklerin yardımına ihtiyaç duyuyorsunuz. İlahi yardım ve rehberlik için gönlünüzü açın. Cennet’in yardımını hakediyorsunuz!"
Tanrı’dan ve meleklerden yardım istediğiniz için çok mutluyum. Yardımımıza açık olmanızı istemek için buradayım. Sizi bazen zor durumlara düşmüş olarak görüyorum ve yardımcı olmamı istemenizi, bana bir işaret vermenizi bekliyorum. Çoğu zaman benim yardımımı haketmediğinizi düşündüğünüzü biliyorum fakat unutmayın ki ben buraya sizin zihninizi boşaltmaya ve size yardımcı olmaya geldim. Eğer bu ilahi rehberliği kabul ederseniz Cennet tarafından destekleneceksiniz.

Anafiel

"Sen en iyisini hak ediyorsun. Rüyalarındaki yıldızlara ulaşabilirsin, ben de sana yardım için buradayım."
Geçmişte hep azla yetinsen de artık hak ettiğin değerlerde istemeyi öğrenmelisin. Sen her şeyin en iyisini, en güzelini hak ediyorsun herkes gibi. Ben buradayım, senin standartlarını yükseltmene yardımcı olacağım. Tanrı ve melekler senin de, herkes gibi, hayatın tümüyle tadını çıkarmanı ister. Lütfen bizden iste ki; bizde sana yardımcı olabilelim.

Baabiel

"Güçlü olmak sorun değil, korkma. Kendin için, güçlü olmana izin ver."
Kendi gücünden korkabiliyorsun. Gücünü gösterince terk edileceğine ya da dışlanacağına inanıyorsun halbuki içindeki gerçek güç senin kuvvetlenmeni ve ışıldamanı sağlayacak. Gücün aşktan ve tanrıdan geliyor. Tanrı sana sonsuz bir güç vermiş; yeter ki bunu bilinçli ve doğru kullan. Ben de sen istediğin sürece bu gücü kullanman için yardıma hazırım.

Geri