• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

merakettim

Ben nasıl biriyim?;)

• Toplam katılan
    15

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
NOT : "Hiç biri" seçenekli şık yoktur,lütfen teklif etmeyiniz,bozuşuruz:P

Eeeey ahali.Beni nasıl bilirsiniz? (Arka fonda bas sesli yaşlı bir dede)

wien06

V.I.P
V.I.P
Merakettim kusura bakma ben ankate katilamiyacagim. Cünkü ankette benim senin hakkinda düsündüklerim yok.

Nickinde dolayimi bilmiyorum forumda en merak ettigim kisilerden birisin takip ettigim kadariyla forumda ayirt etmeksizin tüm bölümlerle ilgili olan nadir kisilerdensin. Ayrica eski veya yeni tüm üyelerle cok cabuk kaynasiyorsun senin yorum yaptigin konularin havasi degisiyor. Yeri geldiginde esprilerinle yeri geldigindede anlamli ve ögretici yorumlar yapiyorsun.

Senin icin kisaca sunu diyebilirim gercektende forumun gururusun.

e-PaCk

Forum Gururu
çok fazla kimseyi değil kimseyi tanımıorum ama böyle bi ankete katılmaktan gurur duyucam :P

alem bana ben kendime hastayım merakettim:P:P
kimseyi tanımadan forumun bitanesi demek de haksızlık olur diğerlerine;)
4. seçeneği yorumlamaya bile gerek duymuorum :)
mükemmelliğin de sana kalsın :P
veeeee
Gençlerin sevgilisi,ailemizin kahramanısın "merakettim"?

(arka fonda altın portakalda yılın en iyi aktörü açıklandığında kopan alkış kıyamet sesler :P)

LoSt_LoVe

Forum Onuru
evet kararverdim.bir keresinde yine söylemiştim adından dolayı seni merakediyodum.şimdi espirili şen şakrak dost olduğunu anlamış olduk.;);););)

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
Beni siz yarattınız.Teveccühünüze layık olmaya çalışacağım:P

Öhöm.Mevzuya dönelim.

wien06 hocam,çok teşekkür ederim.
e-PaCk kardeş sopa felan lazımsa vereyim de onla döv bari beni (Arka fonda kemik kırılma sesleri):P
kelebek1485 ben senden "Sevgilim olur musun "merakettim"?" şıkkını işaretlemeni bekliyodum ama neyse;) (Saolasın kardeş).
NarGaZeLi normal şartlar altında(1atm basın,0 C'den bahsetmiyorum) beni hiç sevmez.Ablam ya hani.O yüzden böyle konuşuyo:D

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Hmm ben seni nasıl bilirim bir düşüneyim. Valla öncelikle muhalefet bilirim seni, sonra felsefik, olaylara hep felsefi bir açıdan yaklaşıp olayın derinine inmeye çalışırsın :P

Bunlar bir yana eğlenceli ve hoş birisin. Sen benden çok haz etmesen de seni forumda görmek güzel :)