• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

meral okay twitter yorumları

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Meral Okay Ölümü twitter yorumları..
Annemin hiç kaçırmadığı bir dizisi vardı..İkinci Bahar bir çoğunuz o diziyi hatırlarsınız Meral Okay'ı ilk orada tanıdım ben bir kasap rolündeydi hatta beni diziye çeken çok güldüren şeyde Meral Okay elinde satırla oğlunu kovalama sahneleriydi..=)
Ölümüne gerçekten çok üzüldüm nur içinde yatsın..

Ölümü ile bir çok ünlü ünsüz insanı üzüntüye boğan Meral Okay ile ilgili twitter da yazılan yorumlarıda sizlerle paylaşmak istedim..

İşte Ünlüler Meral Okay'ın ölümü için yazdıkları;

Saba Tümer:Gece Sezen Aksuyla saatlerce Meral Okay'dan bahsedip sabah vefat haberiyle uyanmanin ne kadar derinden uzdugunu aifade edebilmem cok zor.

Işın Karaca: İçin'deki aşkla yazarak döktün sayfalara bizi. Sensiz çok eksik olacak hayat. Yolun ışık olsun Meral Okay. Çok özel bir kadınsın.

Can Bonomo: Toprağın bol olsun Meral Okay. Ne güzel ablamızdın. Huzur içinde uyu.

Ceyhun Yılmaz: Dizilerin usta kalemi Meral Okay ı kaybettik, mekanı cennet olsun.

Burak Özçivit: Meral ablanin haberi cok uzdu...Rolumu anlattigi an gozumun onunden gitmiyor...inanasi gelmiyor insanin,mekanin cennet olsun...

Ali Sunal: Meral ablami MERAL OKAY'I kaybettik basimiz sagolsun :(

Hadise: Meral Okay'a Allah'tan rahmet, ailesine, sevenlerine sabır diliyorum.Sinema dünyası çok değerli, çok sevilen ve sayılan bir isim kaybetti :(

Erol Köse: Güne Meral Okay'ın ölümü ile uyanmak ! ölüm ve Meral Okay birbirine ne kadar zıt, o hayat dolu idi, kahkahası kulaklarda, nur içinde yatsın.

Sinemis Candemir: Cok uzuldum! Sevenlerine, ailesine bassagligi diliyorum! Huzur icinde yat Meral Okay! Sen sevdigin esine kavustun, biz 2nizi de kaybettik :(

Geri