• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Modaratör Arkadaşların Dikkatine ...

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

CaptainQscar

Katılımcı
ÇerezÇARŞI/Çalıntı Bölümüne bakarken Para kısmına Sayı yazdım Tamam dedim .. Sonra baktığımda 1.500 Paramın gittiğini Farkettim Neden böyle olduğunu anlamış değilim ... Admin ve Modaratör arkadaşların yardım etmesini bekliyorum ... Saygı ve sewgilerimle CaptainQscar ....

Çalıntı özelliğini kullanırken risk almış oluyorsunuz. Çalmak isterken paranız çalınabilir. Sistem bunu rastgele olarak yapıyor. Şimdiki durum da buna bir örnek işte :)

Çalmak güzel değildir CaptainQscar;);););) Arkadaşlar para kazanmanın en güzel yolu bol bol paylaşımda bulunmak:)

Bu Siteye Elimden gelicek kadar yardım etmek istedim hatta istemedim yaptım Her Katagoride 7-8 Tane yararlı Topic Açtım kimseye bir kaba söz saygısızlık Yapmadım ... Modaratör demek ne demek Bunu Aramızda bilmeyenler Var ( sherry )

Lütfen asıl siz kabalık yapmayın. Kabalıkla anlatmak istediğiniz yukarıda alıntı yaptığınız mesaj ise sadece bir espriydi, yok başka birşeyi ifade etmek istiyorsanız siz kabalık yapmayın ben de yapmayayım. Bugüne kadar saygı çerçevesi içinde yardım isteyen herkese yardım etmişimdir bundan sonra da öyle olacaktır. Moderatör olmanın ne demek sizden öğrenecek değilim. Ayrıca burda benim kim olduğumu, insanlara yaklaşımımı birçok kişi biliyordur, benimle ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşmak zorunda değilsiniz. Bir probleminiz varsa lütfen benimle halledin.

Belli Herkeze yardım ettiğiniz ... Sizden insan gibi Yardım istedim Bana Küfür etseydin daha iyidi Neyse ya Uğraşıcak Bazı şeyler için yalvarıcak değilim Çerezforum Hikayemde bu kadarmış ...

Başta PM ile yardım istemek forum kurallarına aykırı, bunu geçiyorum yardım isteme tarzınız hiç hoş değildi. Yönetim kadrosundakilerin görevleri konusnu incelediyseniz bunu size hatırlatmakta bizim görevimiz. Siz insan gibi yardım istemiş olsaydınız yardım edilirdi ki forum geneline yazdığınız mesaja cevap yazıldı.

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Geri