• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Mükemmel Resimli Yazılar Yazın

CANISIKILANADAM

Özel Üye
Özel üye
Elbette birçok yapay zeka sitesi var ve özellikle resimler konusunda harikalar yaratıyorlar. Ancak şimdi daha çok istediğiniz şekilde text/yazı yazmanızı sağlayan harika bir yapay zeka sitesinden bahsetmek istiyorum. Hazırladığınız içeriklere harika yazılar ve resimler oluşturmak için yapay zeka destekli bu siteyi kullanabilirsiniz.
Not: Tekrar Bulgaristan'dan selamlar :)

Bu site sadece text görselleri değil yapay zeka resimleri de hazırlayabiliyor. Ancak bu konuda çok seçenek olduğu için özellikle yazı/text tarafını vurgulamak istedim.

Sistemi kullanmamaya başlamak için linke tıklayın:

Siteye giriş son derece kolay, üyelikle falan uğraşmadan kullandığınız google hesabı ile giriş yapıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. İlgili kutucuğa istediğiniz proptu yazarak ne istediğinizi belirtebilirsiniz. İster yazı yazmasını isterseniz görsel oluşturmasını belirtmeniz gerekiyor. Promptlar İngilizce olarak girilmesi gerekiyor. Bunun için rahatlıkla kullanılabilir.

Text istediğinizde çift tırnak içinde belirtirseniz daha net anlayacaktır. Ya da sitede daha önce hazırlanmış olan text örneklerindeki promptları kopyalayıp sadece yazı alanını değiştirirseniz istediğiniz içerik benzer şekilde üretilecektir.

Örnek oluşturduğum birkaç CEREZFORUM text örneği...

Resimli yazı - CerezForum

Tabi sitenin sayılamayacak kadar çok becerisi var. Fantastik resimler ya da gerçek görünümlü resim logo vs, girin ve özelliklerinden yararlanın :)

Bir örnek:

Fantastik resim - CerezForum

Bir fantastik resim ve sağ alt köşeye CEREZFORUM yaz dediğim bir örnekte benden :D Hemen hatırlatayım deneme sayısı biraz kısıtlı sanırım 7-8 resim (her seferinde 4 adet) resim oluşturabiliyorsunuz. Bu da 30'dan fazla resim demek :)

cerezforum.webp

Harika, bu yapay zeka sitesi gerçekten çok ilginç görünüyor! Görsel ve metin içeriklerini oluşturabilmesi kesinlikle etkileyici. Google hesabı ile kolayca giriş yapılabilmesi ve kullanımının basit olması da çok hoşuma gitti. Text içerik oluşturmak için ise İngilizce prompt girmek gerektiğini not etmek önemli bir detay. Bu siteyi denemek için sabırsızlanıyorum, teşekkürler 😀.

Ben girmeye calistim gogle hesabimla ama kod isteyip durdu :)))ve sonuc email sifremi hatirliyamadigim icin giremedim ama ilk sifremi hatirladigimda deniyecegim
😀

Geri