Mutluluklara Basmak Yasaktır..

...SAKLI CeNNeT__

♥ Pєяναηє Döηєя Aşk ♥

"Ruhumdan önce tenime şehvetle bakan bir adama ben aşık olacak kadar yalnızdım uzun zamandır. Bilirsin severim ben yalnızlığı;çünkü bilirim herkes gitse de o kalır benimle. Kimse senin kadar acıtamazdı canımı çeşit çeşit işkence türleriyle... Mesela yüreğimin etrafındaki mutlulukları ezdin sen mutluluklara basmak yasaktır.' yazısına rağmen. Ah bir de kendıne asık etmek yazsaydım ölürmüşüm gözlerinin çukurunda...
Zamanla sürülecek ve ilaç olacak bir panzehiri yok bu yaranın ne sen ne bir başkası artık.Sadece secde edip Allh'a en yakın olduğum yerden çığlık atıyorum gökyüzüne 'ya ölseydim o yokken ?' diye.Kim bana onu getirebilir ruhum bedenimden çıkmışken?
Durun orda işte! Şimdi tam onun istediği gibi bir hatunum ben; ruhunun boş bir arazide mutluluklarına tecavüz edilmesinin ardından intihar etmiş; ama bedeni sapasağlam bir kadın!..
Zamanla ulaşılmazlığa erişmişti sevişmeler;ama artık her köşe başında uçkuru delik erkekler için açılan genelevler var! Yaralarım ondan yana bilin ey insanlar!.. Kimse benim kadar yaklaşmamıştır yalnızlığın o kor ateşine. Ve hiç biriniz benim kadar sevmemiştir onu ruhunu benliğine satabilecek raddede!... Ölüm kokuyor annemin avuçları saçlarıma her vurduğunda... O kayboluyor benim ruhumun içinde. Belkide ruhum o oluyordur kim bilir...
Ama ölüm hep ruhumdan yana bedenim yanarken günahların orta yerinde! Tutsak bırakıyorum seni gözlerimde;eğer ölürsem o gelmesin helvamı yemeye.En fazla kefenimin kumaşından bir parçayı ruhumdan akan yaşlarla ıslatın ve yanaklarına sürün çok değil bir saniye ağlamış gözüksün...
Benimle vedalaşmaya değil ; beni götürmek için gelir o cenazeme !"

alıntı

Geri