• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Ne tür bir şekerlemesiniz?

Lolipop
Çocuksu bir çekiciliğiniz var. Çok, ama çok erken bir anı, tatlı bir sır gibisiniz. Şaşırtıcı lezzetlerle donatıyorsunuz dünyanızı. Size temas etmek, iç sıkıntısından kurtulmaya yeter. Göz kamaştırıcı renkleriniz ve o tatlı kokunuzla vaat ettikleriniz hep kendisi küçük anlamı büyük mutluluklar. Öte yandan tevazuu da elden bırakmıyor, ulaşılmazı oynamıyorsunuz. Bu sayede vazgeçilmez bir gülücük etkisine sahipsiniz.

=LL

Elma şekeri
Her ne olursanız olun, içinizin parlaklığını ve ateşinizi yansıtıyorsunuz. Öfkenizin de neşenizin de, sevginizin de nefretinizin de rengi kızıl. Göz alıcı bir cazibeniz var. Büyünüze kapılmamak için asık suratlı, oyun fakiri, ağız tadı yoksulu olmak lazım. Bu yüzden popülariteniz hep tavanda. Sevildikçe lezzetiniz artıyor, gün geçtikçe daha baştan çıkarıcı bir görünüm arz ediyorsunuz…

VAY BE BEN NEYMİŞİM. :D

Lokum
Geleneksel bir şekersiniz. Sınırlarınız belli ve önceden ilan edilmiş. Kadim bir hikayenin parçası olmaktan mutluluk duyuyorsunuz. Yeni yetmeliklerle işiniz yok. Her türlü deneyimi azar azar, cılkını çıkartmadan, öğrenerek ve damakta olanca keyfine vararak görüp geçirmekten yanasınız. Gelip geçici modalarla hiç işiniz olmaz. Sizde geleneğin o yumuşacık lezzeti var. Bir kere tadan, bir daha unutamaz…

doğru söze ne denir :)

Elma şekeri
Her ne olursanız olun, içinizin parlaklığını ve ateşinizi yansıtıyorsunuz. Öfkenizin de neşenizin de, sevginizin de nefretinizin de rengi kızıl. Göz alıcı bir cazibeniz var. Büyünüze kapılmamak için asık suratlı, oyun fakiri, ağız tadı yoksulu olmak lazım. Bu yüzden popülariteniz hep tavanda. Sevildikçe lezzetiniz artıyor, gün geçtikçe daha baştan çıkarıcı bir görünüm arz ediyorsunuz…

elma şekeriymişim (:

Lolipop
Çocuksu bir çekiciliğiniz var. Çok, ama çok erken bir anı, tatlı bir sır gibisiniz. Şaşırtıcı lezzetlerle donatıyorsunuz dünyanızı. Size temas etmek, iç sıkıntısından kurtulmaya yeter. Göz kamaştırıcı renkleriniz ve o tatlı kokunuzla vaat ettikleriniz hep kendisi küçük anlamı büyük mutluluklar. Öte yandan tevazuu da elden bırakmıyor, ulaşılmazı oynamıyorsunuz. Bu sayede vazgeçilmez bir gülücük etkisine sahipsiniz.

Ben bu testlere bayılıyorum beni bi onlar anlıyor :v

Lolipop
Çocuksu bir çekiciliğiniz var. Çok, ama çok erken bir anı, tatlı bir sır gibisiniz. Şaşırtıcı lezzetlerle donatıyorsunuz dünyanızı. Size temas etmek, iç sıkıntısından kurtulmaya yeter. Göz kamaştırıcı renkleriniz ve o tatlı kokunuzla vaat ettikleriniz hep kendisi küçük anlamı büyük mutluluklar. Öte yandan tevazuu da elden bırakmıyor, ulaşılmazı oynamıyorsunuz. Bu sayede vazgeçilmez bir gülücük etkisine sahipsiniz

Pamuk helva

Yumuşak, uçucu ama göz alıcı renkleri olan bir şekerlemesiniz. Özellikle gençlerle, yaşı sizden küçük olanlarla aranızdaki iletişim mükemmel. Ama tabii hiç büyümeyen romantikler de sizden vazgeçemiyorlar. Size kalsa dünyayı yalnızca tozpembe boyar, bütün insanların o bembeyaz saflıktan hiçbir zaman çıkmamalarını sağlardınız.

Geri