• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Öğrenci Salonu Bölümü Açılabilir mi

düşünceli

Katılımcı
Öğrencilere yönelik bir bölüm işlenmesini çok arzuluyorum. İlk kademeden orta kademeye vs. faydalanabilecekleri dökümanlar,linkler vs. vs.vs. bu önerim dikkate alınır umarım. Belkide bu forumda böyle bir odadan eğitim gönüllülüğü yapabiliriz diye düşünüyorum. Ne dersiniz sayın üyeler ve sayın adminimiz. Bunu bütün üyelerimizin oylamasına sunmak istiyorum .

Benden evet.

Çözüm
İlginize teşekkür ederim sayın yorumsuz. Elimden geldiğince ve zaman buldukça katkıda bulunmaya çalışacağım. Bu arada eğitim siteleriyle ilgili linkler eklemeyi düşünüyorum sizce uygun olurmu acaba diye tereddüt ettiğimden eklemeden önce fikirlerinizi almak istiyorum.

Forum sitesi dışında link verebiliyoruz. Eğitime katkıda bulunacağını düşündüğünüz linkleri verebilirsiniz
Öğrencilere yönelik bir bölüm işlenmesini çok arzuluyorum. İlk kademeden orta kademeye vs. faydalanabilecekleri dökümanlar,linkler vs. vs.vs. bu önerim dikkate alınır umarım. Belkide bu forumda böyle bir odadan eğitim gönüllülüğü yapabiliriz diye düşünüyorum. Ne dersiniz sayın üyeler ve sayın adminimiz. Bunu bütün üyelerimizin oylamasına sunmak istiyorum .

Benden evet.

Elbette evet. Zaten forumdaki birçok bölüm üyelerimizin isteği doğrultusunda açıldı. Eğer bölümle ilgilenebileceğinizi düşünüyorsanız Eğitim kategorisi altında "Öğrenci Salonu" adlı bir bölüm oluşuturabiliriz.

İlginize teşekkür ederim sayın yorumsuz. Elimden geldiğince ve zaman buldukça katkıda bulunmaya çalışacağım. Bu arada eğitim siteleriyle ilgili linkler eklemeyi düşünüyorum sizce uygun olurmu acaba diye tereddüt ettiğimden eklemeden önce fikirlerinizi almak istiyorum.

Forum sitesi dışında link verebiliyoruz. Eğitime katkıda bulunacağını düşündüğünüz linkleri verebilirsiniz

Çözüm
Amacından sapmadığı sürece sakıncası yok. Bir dönem "Sitenizi Tanıtın" diye bir bölüm açtık ve forum siteleri ve forumu olan sitelerin tanıtımının yapılmamasını rica etmiştik. Ancak amaç dışına çıkıldığı için bir süre sonra bölümü kaldırmak durumunda kaldık.

uyarılarınız için teşekkürler. Paylaşımların insan gelişimindeki önemini kavramış ve çıkarsızca bunu kitlelere mal etmeye çalışan bir foruma link eklemek büyük bir sorumluluğuda beraberinde getiriyor . Umarım amacından şaşmaz.

Geri