• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Öneriye ihtiyacım var... Yine YAPAY ZEKA

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Yapay zekayı forumun farklı bölümlerinde de daha gelişmiş olarak kullanmak istiyorum. Sistem daha gelişmiş olacak ve şu şekilde çalışacak...

Siz istediğiniz bir mesajda bulunan "Otomatik Cevapla" butonuna tıkladığınızda alıntı otomatik olarak yapılıp sizin adınıza otomatik olarak bir cevap oluşturulacak. Ancak bunu forumun her yerinde yapmak uygun olmayacaktır.

Şimdilik aklıma gelen "ÇerezSözlük" bölümü. Başka hangi bölümlerde sizce uygun olur bu sistem???

Sistem mantığını anlamak için şu an Test Mesajı (Deneme) Bölümü 'nde sistem aktif arkadaşlar...

Bu bölüme girdiğinizde "Otm.Cevap" adlı bir buton daha göreceksiniz. Hangi mesajla ilgili yorum almak istiyorsanız o mesajdaki butona tıklarsanız size foruma eklemeniz için bir içerik oluşturulacak. Yani sistem sizin yerinize içerik üretecek.

otomatikcevap.webp

Size düşen ise sadece "Cevapla" butonun tıklamak.

Sistemin nasıl çalıştığını ve mantığını anlamak için hemen Test Mesajı (Deneme) Bölümü 'ne girip herhangi bir konuda butonu test edebilirsiniz. Daha çok soru cevap veya tartışma konularında iyi sonuç verecektir diye düşünüyorum.

Bir konu açıp sistemi test ettim.

Bence çok dikkatli şekilde, sadece gerekli durumlarda yorum yapmak için kullanılması gereken bir sitem. Örneğin üyelerin yazdığı bir çok mesaj var ve bu mesajlar arasında birine yorum yapmak istendiğinde gayet isabetli olabilir.

Belki atasözleri bölümünde kullanılabilir ama emin değilim.

Bu kullanım şekli pek ilgi görmedi sanırım, birkaç uygun bot hesap oluşturup, üyelerimize yansıtmadan aktif etmeyi düşünüyorum. Bakalım gelecekte üyelerimize de veya sadece isteyen üyelerimize bu kullanımı aktif ederiz.

Geri