• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Online FotoMontaj Siteleri

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Daha önce tanıtımını yaptım mı bilemiyorum ancak online foto montaj konusunda yetenekli ve işinize yarayacak sitelerden biri de adlı site. Sitedeki 18x44=792 adet örnek montaj kalıbını kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken siteye girmek, kullanacağınız efekti seçmek ve kendinize ait resmi yüklemek. Sistem sizin yerinize foto-montaj olayını gerçekleştiriyor.

photofacefun.jpg

Örnek olarak @ZeyNoO'ya ait avatarı yaptım görüntü şu şekilde.

photofacefun-montaj.jpg

Son düzenleme:

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Başka bir fotomontaj sitesi sayesinde resimlerinize en uygun çerçeveleri ekleyip efektler verebilirsiniz.. Sadece çerçevelere uygun resimleri seçmek yeterli olacaktır.. Bilgisayardan, facebooktan ve camera çekimli olarak resimlerinizi seçebiliyorsunuz.

@YoRuMSuZ'un avatarı üzerinde denemem ve en uygun arkaplan :)

montaj.jpg

Düzenleyen yönetici:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Başka bir fotomontaj sitesi sayesinde resimlerinize en uygun çerçeveleri ekleyip efektler verebilirsiniz.. Sadece çerçevelere uygun resimleri seçmek yeterli olacaktır.. Bilgisayardan, facebooktan ve camera çekimli olarak resimlerinizi seçebiliyorsunuz.

@YoRuMSuZ'un avatarı üzerinde denemem ve en uygun arkaplan :)
Süper olmuşş kendimi bi an ortamda hissettim :D O çorapları ben de anlamadım ama olsun :P