Para kazanın ! 200 kelime 1 TL

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Aşağıda belirtilen kategorilerde makale yazmak isteyen arkadaşlar 200 kelimelik makalelerine 1 TL kazanabilirler. Günde 2 veya 3 makale olacak şekilde makaleler yayınlanacak arkadaşlar...

• 200+ kelime 1 :TL
  • 300+ kelime 1,5 :TL
  • 400+ kelime 2 :TL...
Katılmak isteyenlerin örnek bir makale göndermeleri gerekir. (özel mesaj ile). Makale beğenilirse prensip anlaşması yapılır ve örnek makaleniz de makale sayınıza eklenir. Eğer anlaşma sağlanmazsa örnek makaleniz de yayınlanmaz.

Ödeme: Forumdaki özel üye veya yönetimde olan arkadaşlar ücreti peşin talep edebilir. Örneğin ben şu konuda şu kelime sayısında 50 makale yazmak istiyorum demeleri durumunda ücretleri peşin ödenir. Ödeme banka hesaplarına yapılır. Ayrılan bütçe 500 TL... Sürecin sağlıklı işlemesi durumunda arttırılabilir.

Bu gün forum dışında bir öğretmen arkadaş ile 50 makale anlaşması yaptık bile.

Diğer üyelerimizle ise makale teslimatı sonrasında ödeme yapılır. Makalelerin özgün çıkmaması durumunda ödeme yapılmaz ve gönderilen makaleler yayınlanmaz!

Alışveriş sonrası güven ortamı oluştuktan sonra uzun süreli çalışılabilir ve ödeme tıpkı forumdaki diğer katılıcı arkadaşlara olduğu gibi yapılır.

Yazılan makaleler isterseniz adınıza bir profil açılarak sizin adınıza yayınlanabilir...

Makalelerde aranan özellikler:
  • Makalelerin özgünlüğü titizlikle kontrol edilecektir. İletilen makaleler başka yerde yayınlanmamalıdır.
  • İmla hatalarından arındırılmış ve tamamen özgün yazılmış olmalıdır. (internetten alıntı şeklinde bile içerik kopyalanmamış olacak)
  • Anlatımda akıcılık ve kurallı cümle yapısı esastır.
  • Asgari kelime sayısı 200'dür. +her 100 kelime için +0,5 TL ödenir.

Kategoriler: Şimdilik aşağıdaki kategorileri düşünüyorum. Zamanla kategoriler zenginleşebilir. Ana kategoriler esnetilebilir, aklıma gelen alt birimleri yazmayı çalıştım.

Moda:

• [*=1]Giyim. (etek, pantolon, takım elbise, kot, günlük giyim, gece kıyafetleri, davet ve toplantı kıyafetleri...)
    [*=1]Kadın-erkek modası.
    [*=1]Giyimde kombin.
    [*=1]Çanta ve ayakkabı modası ve kombini.
    [*=1]Yeni trendler. (ne anlama geliyorsa: ))
    [*=1]Mevsimlere göre moda ve giyim tarzı.
    [*=1]Saçlar.
    [*=1]Takılar.
    [*=1]Tarzlar…
Sağlık ve güzellik (sağlık konusunu sağlıklı görünmek olarak algılayınız)​

• [*=1]Sağlıklı cilt ve görünüm.
    [*=1]Güzel görünmek için…
    [*=1]Makyaj, türleri ve incelikleri
    [*=1]Bitkisel ürünler.
    [*=1]Zayıflama ve diyet örnekleri.
    [*=1]Bebek gelişimi ve sağlığı.
    [*=1]Bebek modası.
    [*=1]Hamile modası ve beslenme şekli.
Dekorasyon ve tasarım (resimli)​

• [*=1]Ev ve ofis dekorasyonu.
    [*=1]Tasarımda renk uyumları.
Teknoloji.

• [*=1]Bilgisayar, cep telefonu, tv ve ev araç gereçleri, (yeni çıkan modeller sadece).
    [*=1]Facebook yenilikleri ve kullanım ipuçları. (resimli)
Excel

• [*=1]Excel ipuçları ve kullanım örnekleri.

Şimdilik kriterlerimiz aşağıdaki şekildedir arkadaşlar. Zamanla değişebilir... Değiştiğinde yine bu konuda belirtilir.

SizinSesiniz

~~Şimdi Susma Vakti~~
Özel üye
Zevkli bir iş gibi duruyor. Hem yazıcaksın hem kazanacaksın fakat yukarıda ki kategoriler bana uygun değil. :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Maalesef arkadaşlar, diğer konular işime yaramıyor. @HAYAL__ fotoğrafçılık konusunda makaleler yazabilirsin. Fotoğraf makineleri ve fotoğraf çekim teknikleri işime yarar.

Son düzenleme:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Buna tamamen yazma yeteneklerini geliştirme olarakta bakılabilir. Boş durmaktansa bişeyler karalama fikri hiçte kötü değil, bir konu hakkında bişeyler yazabilmek kelime dağarcığını da zorlamayı gerektiriyor. Dolayısıyla yeteneklerini gelişmesine de ön ayak olur.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Yok ne münasebet. Bu örneklemeydi. Şu açıdan söyledim. Örneğin en az özel üye konumundaki üyemiz isterse 100 tane yazmak istiyorum diyebilir. Ben de sözüne güvenir ve ücretini peşin öderim demiştim. Rakam değişebilir. 5 tane de yazılır 10 tane de. Ama yazmışken en az 10 tane olsa iyi olur elbette en azından ücret ödemesine değer değil mi:)

HAYAL__

* kaLp gözüyLe *
Yok ne münasebet. Bu örneklemeydi. Şu açıdan söyledim. Örneğin en az özel üye konumundaki üyemiz isterse 100 tane yazmak istiyorum diyebilir. Ben de sözüne güvenir ve ücretini peşin öderim demiştim. Rakam değişebilir. 5 tane de yazılır 10 tane de. Ama yazmışken en az 10 tane olsa iyi olur elbette en azından ücret ödemesine değer değil mi:)

Benim para yönünden bakmıyorum... ama dediğin konuda makaleler yazabilirim... Bir örnek yazar gönderirim

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.