• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Peygamberimizin Kabri Oldugu Iddia Edilen(Gizli Çekim)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bencede bu resim türbelere koyduklari resim gibi bir göruntü sekli var

esselamunaleykum saygıdeğer form arkadaşları yukarıdaki fotoğrafları karşılaştırdım fakat hiçbirisi birisine benzemiyorçönki farklı birde erdoğankardeşimiz hacc agittiğini söylüyor rabbimiz izzetidergahında kabul ve mabul eylesin yalnız Resullallah.sav. efendimizin hüc re i sadetleri biliyorsunuz dışarıdan sadece ilk kapıdayovarlak bir delik var oradan görüle bilir onunda önünde bildiğiniz gibi suud askerleri var müsade etmiyorlar bakmak için bimiyorum ama belki bir kardeşimiz gizli olarak resmi çekmişdir oysa resime baktığımız zaman sanki pırofilden çekilmiş gibi biraz dikkat edersek anlaşılıyor kapının üstündeki delik biliyorsunuz kıbleye karşı yanikabrin sağ tarafı kıbleye bakıyor bu da cemaatin arkasına düşüyor gidenler görenler bilir resimlerin benzer bir hali yok en azından dikkat edin sarıkların sarılış farkı Resullullah .sav. efendimizinki siyah ve sarımıdüz diğeri ise yani mevlana i celalettin errumi .ks.sarımı farklı burma şekli ve yeşil dir erdoğan kardeşim bana kızma hakkını helal et kardeşim senin gözlerinden öperim sevgilerimle vesselam...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hiç görmediğim için yorum yapamam. Bilen arkadaşlar ise bu resmin anlatılan yere ait olmadığı görüşünde hemfikirler. İşte paylaşım amacına ulaştı.

Teşekkürler hem ekleyen arkadaşımıza hem de yorumları ile bizi aydınlatanlara.

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Sevgili erdoğan;

Alakanızdan dolayı teşekkür ederim. Elbette gören bilen birinden bilgi almak en iyisi, bilmediğimizi sizin sayenizde öğrenmiş olduk, internetten alıntıdır benim paylaştığım. Konuya bakanlar artık gerçeği öğrenirler benim gibi.

Selamlar, saygılar...

türbeleri daha önce görmediğim için yorum yapamam. ancak şunu söyleyebilirim ki resimler birbirinden farklı. duvarlardaki motifler dahil neredeyse hiçbirşey uyuşmuyor.

sukader

Üyecik
Bu resideki kabri şerif hz.peygamber efendimize ait değildir burada bir hata yapılmış bu resim hz mevlanay'a ait kabri şeriftir bu hatanın en kısa zamanda düzeltilmesini rica ediyrum....

wien06

V.I.P
V.I.P
Arkadaslar konudaki resim internette bircok sitede yer alan bir resimdir. Bizim cerezforum olarak bu resmin gercektende Hz. Peygamberimizin kabrinin resmidir diye bir iddiamiz yok konu yoruma aciktir.

Bu konuda bilgisi olan arkadaslar bu resim hakkinda yorumlarini yapiyorlar bu sayede bizde bilgilenmis oluyoruz. Burada bir hata yapildigini ve bu resmin kaldirilmasini isteyen arkadaslara söylüyecegim bu konuya bakanlar buradaki tüm cevaplarida göreceklerdir. Bu cevaplari okuyarak bu resmin Peygamber Efendimizin Kabrine ait olup olmadigina kendileri karar vereceklerdir.

Benim düsüncem eger bu resim Peygamber Efendimizin Kabrine ait olmadigini söyleyen arkadaslar bunun nedenini aciklayici güzel cevaplar yazarlarsa bu resmin Peygamber Efendimizin Kabrine ait olduguna inananlar eger hata yapiyorlarsa bu hatalarinin farkina varmis olurlar.

Burada tekrar ediyorum cerezforum olarak bizim konudaki resim Peygamber Efendimizin Kabrine ait diye bir iddiamiz yok.

NOT: Konunun basligi Peygamberimizin Kabri(Gizli Çekim) yerine Peygamberimizin Kabri Oldugu Iddia Edilen(Gizli Çekim) olarak degistirilmistir.

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
peygamber efendimizin kabrini gördüm de dahada bi imana baglanasım geldi . çok sagolun