r0se ile Söyleşi

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Gece uyku tutmayanlardan biri de @r0se oldu ve ŞURADA röportaj isteğini belirtti. Eeee benim de uykum olmadığına göre keyifli bir söyleşi neden olmasın diye düşündüm :)

Başlıyoruz @r0se hazırsın sanırım :)

1- Gerçek adını bize söylemende sakınca var mı?
2- Hayatında özel biri var mı? Varsa nedir, necidir nerede yaşar? Nasıl başladı falan :P
3- Bu saatte neden uykuda değilsin?

Şimdilik bunlar geliyorum birazdan :)

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Hazırımmm :)

1-Evet tabikide var asla söylemem!!!!! :)
İsmim 'Gül' nickimdende anlasıldığı gibi...
2-Hayatımda birçok özel kişi var. Ve iyiki varlar. Ailemdir onlar. Evde yaşarlar. Doğduğumdan beri başladı falan :)
3-Uyku ? O ne yeniyor mu ? :D
Eee malum yarın pazar ehh okadar yogunluktan sonra bence tatili haketmişimdir diye düşündüm ve kendime vakit ayırdım film falan izledim. Sonrada aklıma burası geldi ve geldim :)

Bekliyorumm..

Son düzenleme:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Küçük bir not: Soruları veya cevaplarını renklendir :D

Samimi ve özenle sakladığın gizlerin için teşekkür edip sorulara devam ediyoruz :D

4- Boyun ve kilon kaç ? :D
5- Bayanlar niçin yukarıdaki sorudan neret ederler ? :D
6- Nerede okuyorsun? Bölümün ne ve kaçıncı sınıftasın? :D

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Dip not: İyi günümdeyim :)
Rıca edip sorularını cevaplamaktan zevk duyarım beyefendi :D

4-Çok kötüsün :D
Boyum ve kilom hakknda kesin bir bilgim olmamakla beraber tahmini olarak 175-60
5-Ben etmem şahsen neysem oyumdur çekinmem gerek görmem kimseye kendimi beğendirme gibi bir çabam olmadı olmazda. Kendimle barışıgımdır :D
6-Pamukkale üniversitesi-Kale myo-Turizm,Seyahat,Eğlence-1 :)

Son düzenleme:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Politik ve kaçamak cevaplar benim işimdi ama olsun bakalım :D

7- Asıl memleketin neresi ?
8- Takıldığın başka forumlar var mı ? (bu soru çok önemli) :D
9- Saç boyun yaklaşık nedir? (omuzda, belde, ensede vb) Rengi orijinal mi sonradan mı değişti?
10- Göz rengin ? :D

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Özel bir çabam yok :D

7-Sorduğuna pişman olmazsın umarım. Başlıyorum :D
Anne Tokat, baba Erzincan, doğma büyüme İstanbul, birkaç sene önce Balıkkesir-Bandırmaya yerleştik :)
8-Ohooo dolu. İşim gücüm yok her foruma üyelik açıp takılıyorum :D
Öyle olsa idi buraya daha çok zaman ayırırdım. Takılmaya değer tek forum olduğunu düşünüyorum.
Samimiyim.Gerçekten.Yeminle :D
9-Vallahi düzleştirici kullanmadım uzun zamandır sürekli örüp açıyorum ve çok hoş oluyor :P :D
Ama omuzlarımı geçiyor :) - Renkten renge girdi en son komple siyaha boyadım suan kendi renginde pek fark yok siyahla koyu kahve :)
10-Koyu kahve- Güneste daha açılıyor seviyorum gözlerimi :D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu kez cevaplar daha dobra geldi, gittikçe cesur cevapları beklemek durumundayız demek ki, devam :)

11- Burcun ne? Burcunun özelliklerini taşıdığını düşünüyor musun? Yoksa burçta neymiş diyenlerden misin benim gibi :P
12- Kaç yaşındasın ?
13- Fobilerinden 3, hobilerinden 2 tanesini yazar mısın ? :D

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Özel bir çaba sarfetmiyorum dediğim gibi neysem oyum :)

11-Aslan burcuyum. Taşıdığımı düşünüyorum gerçekten analizleri uyuşuyor. Adamlar işi biliyor...
12-Bayanların yaşı sorulmaz çok ayıp! :) 20li yaşlardayım :D
13-Fobilerim: Böcekler,böcekler,böcekler - Hobilerim: Otobüste yolculuk sırasında( 5dklık olsa dahi) müzik dinlemek, evde film izleyip cips,sigara( :D ), vb yiyip içmek.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Not: Renklendirmekten vazgeç :D

14- Alkol kullanıyor musun? Kullanıyorsan marka ve model alalım :P
15- Yemek yapmayı seviyor musun? En çok ve en güzel yaptığın yemekler nelerdir?
16- Yüzmeyi biliyor musun?

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Dua et her harfi başka renk yapmıyorum. Bence razı olmalısın. Deliyimdir yparım bence bulaşma bana :D

14-Alkol... Hımmm. yok ya ben alkol kullanmam. Sıvı olarak genellikle su içerim. Bazende ortamı güzelse rakı içerim. Fav'dır :)
15-Yemek ? Yemeyi de yapmayıda sevmem ama yaparım. Sevenlerin tabiriyle Kara Makarna (makarna kavurma) en güzel ve en beğenilen yemeğimdir. Onun dışında çorba çeşitleri, pilav, fırında tavuk patates, menemen, ıspanak vs gibi pratik sevdiğim yediğim yemekleri yaparım.
16-Ayıpsın. 3 Yasından beri denizlerde olan birine sorulacak en son soru budur heralde :)
Lakabım deniz kızıdır :D (Sallıyorum inanma) Yaklaşık 2senedir yüzmüyorum bktım o derece.