• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Rahat Batması

• Konuyu açan Konuyu açan Enda
  • Açılış tarihi Açılış tarihi
Mesela ben
Bana rahat cok batar saçma sapan seylere saldırım
Misal bugün gittim kaşlarımı boyattım kimse beğenmedi 🤣 allahtan 15 gün sonra normale dönücek :)
Bi ara da dövmeye takmıştım gittim kalıcı yaptırdım pismanmıyım yok ondan deilim daha cok yaptırabilirim ah baba ah evliyim ben artık karışmasan mı 🙄

Mesela ben
Bana rahat cok batar saçma sapan seylere saldırım
Misal bugün gittim kaşlarımı boyattım kimse beğenmedi 🤣 allahtan 15 gün sonra normale dönücek :)
Bi ara da dövmeye takmıştım gittim kalıcı yaptırdım pismanmıyım yok ondan deilim daha cok yaptırabilirim ah baba ah evliyim ben artık karışmasan mı 🙄
Bir sikinti olsa babana koşarsın ama 😂 karışmali bence 😏

Bir sikinti olsa babana koşarsın ama 😂 karışmali bence 😏
Babama koşucam tabi kime kosucam başka
Dövmeyi kendi sevmiyor die ben nie sevmemek zorunda kalıyorum bu mesela başka zek 🤣
O zaman eşime de karışsın onun iki kolu da dövme hepsini de benle evlendikten sonra yaptırdı onunda babası deilmi babam ona nie birsey demio o zaman🤣

Babama koşucam tabi kime kosucam başka
Dövmeyi kendi sevmiyor die ben nie sevmemek zorunda kalıyorum bu mesela başka zek 🤣
O zaman eşime de karışsın onun iki kolu da dövme hepsini de benle evlendikten sonra yaptırdı onunda babası deilmi babam ona nie birsey demio o zaman🤣
Eşine senin sikayetin varsa yada uzerse karışır belki .ama sana karşı hayat boyu sorumlu hissediyor demek. Sende bir aileyi temsil ediyorsun sonuçta

Geri