Kaynak ikonu

REHBERLİK (Eğitim) 3.6

ceryan08

Üyecik
program cok guzel ama soyle bir sorun yasadım yedeklediğimiz zaman yedek dosyayı acmak icin veri bantı şifresi istiyor onu nasıl acacaz yardımcı olursanız sevinirim

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Veritabanı dosyası sadece yanlış kullanımları önlemek içindir. Siz yedekledğiniz dosyayı kopyalayıp programın kurulu olduğu dizine atın yeterli. Veritabanına veri girişi sadece program arayüzünden yapılmalıdır.

duzyaka

Üyecik
Bende daha önceki versiyonu vardı bu daha hoş olmuş. Elineze sağlık. İşimizi gerçekten çok kolaylaştırıyorsunuz. Çok teşekkür ederim.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hocam şimdilik bmp formatında ekleme yapın. Bir ara diğer resim formatlarının eklenmesinde çıkan sorunla ilgilenicem.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
proğramın kullanılışını öğrenmek istiyorum.Kendi okulumuza ve sınıfımıza nasıl uyarlayacağız?
Hocam programın kullanımı son derece basit. Zaten sizi bilgileri girmeniz için bir arayüz karşılıyor. Programı açtığınızda zaten kolaylıkla verileri girip bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Programın 3.6 versiyonu yayında.

Yeni versiyonda eklenen düzeltme ve yenilikler.
  • Jpg formatındaki resim ekleme sorunu giderildi. Diğer formatlar da sorunsuz eklenebiliyor. (bmp, jpg, ico, ico, emf, wmf)
  • Tab tuşu ile geçişlerdeki atlama hatası düzeltildi.
  • Veli bölümünde otomatik kayıtta çıkan sorun düzeltildi.
  • Program boyutları biraz daha genişletildi. Böylece daha rahat kullanım elde edildi.
  • Yazıcı çıktılarında küçük birkaç hata giderildi.
  • Seçenekli liste çıkışında Anne – baba adları ile cep telefonları seçenekleri eklendi. Daha önce sadece ev telefonları mevcuttu.
  • Veritabanı onarımından sonra programın manuel başlatılma zorunluluğu kaldırıldı.