• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Renk Tarotu

Papatya

V.I.P
V.I.P
Tarotun renkli dünyasında, renklerle kendinizi nasıl hissettiğinizi ve neler yapmanız gerektiğini keşfedin. Seçeceğiniz kartlarda karşılaşacağınız renkler, size durumunuz ve yapmanız gerekenler hakkında ipuçları verecek.

Yeşil

Bu aralar doğaya dönmeye, huzura ihtiyacınız var. Kendinize biraz zaman ayırmalı ve kafanızı rahatlatmalısınız. Meditasyon, hidroterapi, doğa yürüyüşü gibi aktiviteler bu konuda size yardımcı olabilir. Kendinize dönün, iç dünyanızla yüzleşin. Sizin için zaman kendinizi bulma zamanı.

Kırmızı
Kırmızı sizin için öfkeden ziyade enejiyi ve canlılığı temsil ediyor. Yaşam enerjisiyle dolu olduğunuz bu dönemde tepkilerinizi gizlememeli, kendinizi nasıl hissediyorsanız öyle davranmalısınız.

kırmızı çıkana kadar,kartları seçtim :)
kırmızı sen benim rengim,ruhum herbişeyimsin,beyaz yokmuş ama:=)

Mavi

İç huzurunuzu kaybettiğiniz bir dönemdesiniz. Düşünmek için, sakinliğe ve sessizliğe ihtiyaç duyduğunuz bir dönemdesiniz. Gözlerinizi kapatın, bir kuş olduğunuzu ve uçsuz bucaksız, masmavi gökyüzünde süzüldüğünüzü hayal edin. Bu egzersiz size iç huzurunuzu bulmanız konusunda yardımcı olabilir.

Ne de güzel denk geldi böyle :)

Pembe
Oldukça hassas ve duyarlı olduğunuz bir dönemdesiniz. Böyle bir dönem sanatsal yeteneklerinizi geliştirmeniz ve ortaya çıkartmanız için oldukça uygun görünüyor.

Turkuaz
Yeterince sıkıldınız. Artık özgürleşme ve mutlu olma zamanı. Turkuazın canlılığı size, dertleri tasaları bir kenara koyup, hayatın tadını çıkartmak için bekleyeceğiniz hiç birşey kalmadığını müjdeliyor.

Kahverengi

Kendinizi rahat hissetmeye ve huzura ihtiyacınız var. Sanki böyle bir durum yokmuş gibi davranmaktan vazgeçmelisiniz. İçinizdeki çocuğu hatırlayın. Ne istediğini sorun ve onunla barışın!

Aynen öyle,gerçekten rahatlığa ve huzura çok ihtiyacım var...
Ve ben bu hayatın verdiği ısdıraba katlanamaz oldum.

Mor
Düşünmeye kafanızı toparlamaya ihtiyacınız var. Beklentilerinizi ve ne yapmak istediğinize karar vermeli ve ona göre ilerlemelisiniz. Mor aklı temsil eder. Mantıklı bir şekilde ilerlemeli, hedeflerinizi doğru belirlemelisiniz

ama karar vermek çok zor :(

Koyu sarı

Biraz durağanlığa ve çözülmeye ihtiyacınız var. Bu yüzden sabırlı olmalı ve konsantrasyonunuzu toplamalısınız. İhityacınız olan güce sahipsiniz. Tek yapmanız gereken bu gücü açığa çıkartmak. Çözüme ulaşmak sizin için çocuk oyuncağı olacak.

Yeşil

Bu aralar doğaya dönmeye, huzura ihtiyacınız var. Kendinize biraz zaman ayırmalı ve kafanızı rahatlatmalısınız. Meditasyon, hidroterapi, doğa yürüyüşü gibi aktiviteler bu konuda size yardımcı olabilir. Kendinize dönün, iç dünyanızla yüzleşin. Sizin için zaman kendinizi bulma zamanı.

Geri