• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Saçı Dalgalı Yapma

• Konuyu açan Konuyu açan cemree
  • Açılış tarihi Açılış tarihi

cemree

=)=)
V.I.P
Ara ara düz saçlara hareket kazandırmak, beğendiğiniz bir modeli yapmak için saçlarınıza biraz dalga vermek isteyebilirsiniz. Tabii bunun için pek çok markanın ısıyla çalışan saç şekillendirici cihazlarından birini kullanmak bir alternatif olabilir. Ancak bu tip ısıyla çalışan cihazlar uzun dönemli kullanımda saçı kurutarak yıpratır ve kırılgan hale getirir. Üstelik saçınıza dalga vermek için tek seçeneğiniz bu pahalı cihazlar değil. Saçı dalgalı yapma yöntemlerinden birini kullanarak kısa sürede ve 0 masrafla dalgalı saç elde edebilirsiniz.

YR6AK.webp

UCapU.webp

qJzYB.webp

Benzerlerini aradım ama yok :) Hani birileri telif haklarımmmmm diye karşımıza çıkmasın diye sordum :) Görünüm Türk izlenimi verdi bana :)))

öfff bu kadinlari anlamak cok zor saci dalgali olan düz yapmaya ugrasir düz sacli dalgali yapmiya calisir :)) niye kimse oldugu gibi kullanmazki :)))

en guzeli kel yapmak .)))) hic sorun olmaz :)))) yaz gunude rahat olur kullanmasi :)...

gerektigi yerde 2 pöruk bulundurursun yaninda :))) bir permali birde düz bitti :))

Geri