• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sağlıklı bir yaşam için yapmanız gereken en önemli şey

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Sonbaharın geldiği. Ve akşamın erken olduğu Soğuk günlerin Yavaşça yüzünü. Gösterdiği. Şu. Günlerde sağlıklı bir yaşam için. Gün işigindan yararlanmak için hazırlanın yürüyüş 🚶‍♂️ e gidiyor haydin hep birlikte

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Güzel bir yürüş ten geriye kalan resimler
Ve geri istikamet başlamiştır hızlı bir tenpoda 😀
IMG_3863.jpeg

Yürüyor, şarkı söylüyordum, çünkü mutlu olduğumda ben de, bir dostu ya da iyi bir tanıdığı olmayan, o neşeli anında neşesini paylaşacak kimsesi bulunmayan her mutlu insan gibi kendi kendime bir şeyler mırıldanırım
IMG_3864.jpeg
IMG_3865.jpeg

ara sira buraya gider kiraz cilek felan alirim birde kahve icer arkadasla geri döneriz
IMG_3866.jpeg
IMG_3867.jpeg

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Güzel bir yürüş ten geriye kalan resimler
Ve geri istikamet başlamiştır hızlı bir tenpoda 😀Ek dosyayı görüntüle 90281
Yürüyor, şarkı söylüyordum, çünkü mutlu olduğumda ben de, bir dostu ya da iyi bir tanıdığı olmayan, o neşeli anında neşesini paylaşacak kimsesi bulunmayan her mutlu insan gibi kendi kendime bir şeyler mırıldanırım
Ek dosyayı görüntüle 90283Ek dosyayı görüntüle 90284
ara sira buraya gider kiraz cilek felan alirim birde kahve icer arkadasla geri döneriz
Ek dosyayı görüntüle 90285Ek dosyayı görüntüle 90286
çok güzel yürümek ama .. Arkadaşlar önünüze aniden bir top çıkarsa ve bu topu çocuklara iade ederken sag ayağınızla ısınmadan vurursanız üst baldırınızın adele lifleri kopma riski taşıyorsunuz elinizle atin ..<<ah ah tecrübe konuşuyor şimdi koltukta uzanmış :-))

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Günaydın değerli çerezforum sevenleri ne demiştik saglıklı bir yaşam için Temiz bir hava yürüyüş şart saatin hiç bir önemi yoktur 😀
Önce yürüyüş sonra son saniyede otobüse yetişmek 😅pardon sağlıklı bir yaşam dedikte. Stresli yaşam demedik bugün akşam yürüyüş çıkamııyacagım için bizde bunu sabah degerlendirdik ve sonbahar geldiginife gözler önüne seren bu 3 resimide çekmeyi ihmall etmedim kahve keyfini iş yerinde yapacağım biraz dan
Yürüyüs yapmanin önemi
Her gün yürüyüş yaparsak ne olur?
Her gün 30 dakika yürüyüş yapmak eklem ağrılarını, kas sertliği ve iltihapları azaltır.
Yürüyüş akciğerdeki oksijen dolaşımını artırır, akciğerlerin ve solunum yollarının daha iyi çalışmasını sağlar.
Hepimiz daha iyi hissetmek, daha iyi ruh, beden ve zihin sağlığına erişmek için uğraşıyoruz.
Günlük hayatta spor yapmanın en kolay yolu olan yürüyüş hem keyifli hem de etkili sonuç alınabilenecek bir egzersiz.

IMG_4105.jpeg

Cerezforum ailesi olmak özeldir
IMG_4106.jpeg
IMG_4107.jpeg