SAHRA 'yı da TANIYIN..

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
meraba.. :)
artık beni tanıyın istedim..

23 aralık 1990 doğumluyum.. osmaniyeliyim.. kendimi bildim bileli burdayız.. 5 kardeşiz ..ben büyük kardeş.. :)
ikiz kardeşim var birde..diğer yarım..en çok değer verdiğim ,en çok özlediğim,en çok kavga ettiğim insan..
çocukluk arkadaşım.. herbişeyim işte..
bu arada adım tuğba.. :)
bilgisayar programcılığı okuyorum .. bu sene son inş bitcek ..
önüme çıkan her şeyi severim .. ondan seviyorum yada sevmiyorum diye pek bi ayrım yapmam..
ama maceraya bayılırım.. nerde uçuk kaçık birşey var ben ordayımdır.. :)
en büyük hayalim beyin cerrahı olmaktı..
ama sadece hayal olarak kaldı.. :(
bi çok hayvanın üstünde talim yapmışlığım vardır.. en çok balıklar..
hatta geçen seneye kadar balık beyniyle odamı süslemeyi bile üşündüm ama çabalarım el vermedi..
annem tüm gücüyle karşı çıktı..
sonra düşününce bende saçmaladığımın farkına vardım.. :)
simdiki hedefim bir beyin amaliyatına girmek ..
neyse konu bu olunca fazla dağıtıyorum..
hani her evden bir deli çıkar derler ya .. bizim evin delisi de benim.. babam fazla deli olduğumu her fırsatta yüzüme vurur.. :)
bir kaç kişiden de tuhaf olduğumu duymuştum.. :D
en nefret ettiğim şey küsmektir.. hayatım boyunca kimseyle küsmedim.. çok kırılsamda arada hatır soracak kadar ilişki bırakırım..
sevdiğim hayvanlar ; en başta kurt ,kelebek, zebra ve fil.. küçükken çok ağlamışımdır bi filim olsun diye.. :)
babam ne yapacağını şaşırırdı .. adam bana konunun imkansızlığını anlatana kadar neler çekti.. :)
en sevmediğim ve korktuğum da hamam böceği.. nasıl bir varlıktır aynı odayı bile paylaşamam kendisiyle..

çabuk severim.. sevilir miyim buna yorum yok size bırakıyorum ..:hey (ama sevenim çoktur)
hep karşıyı düşünen tipler vardır ya bende o gruba dahilim..
arada kendini düşün stratejisi uygulamaya kalksam da beceremem çok..
herşeyi kafama fazla taksamda neşeliyimdir..

çok kitap okumam.. ama çok kitabım vardır.. :)
severim okumayı elimi sürmeye vaktim olmuyor sanırım.. geçerli bir bahanemi değil tabiki ..
ama neden okumuyorsun sorusuna verdiğim cvp budur hep.. :)

en çok yaptığım şey tek başıma yürümek..
evimiz ormana yakın.. tabi kahvesiz yürümem..
elimde kahve ve bitter le yürüyüş vazgeçilmezimdir..
bu arada bitter demişken çikolata hastasıyımdır.. her gün mutlaka yerim..
bi de jelibon.. :)
genelde sinirli olduğumda jelibon yerim..
niye derseniz kandırmışım kendimi onlar iyi geliyo diye bi zamanlar..
hala o yalana inanıyorum.. :)

neyse buyum işte unutup yazmadıklarım olabilir.. ama zamanla eksik kalanlar da tamamlanır dimi .. :)

seviyorum sizi..
sizi tanımak güzel..
memnun oldum şimdiden.. :):P

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Beğendim, güzel bir otobiyografi olmuş. Sanki daha önce okumuşum gibi bir his doğdu bende :)))

Bizimle paylaştığın için teşekkürler. Yaşadığın yer güzelmiş ormana yakın bir ev ve yeri geldiğinde avaz avaz bağırabildiğin bir ortam. Geçenlerde düşündüm de en son ne zaman içimden geldiğince özgürce bağırabildim acaba? :) Hatırlamıyorum bile... Evet evet yakında bir orman turu yapmalıyım bende :)

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
:)
öyle hissetsen de farklar çok fazla .. :)
güzeldir evet seviyorum bende burda yaşamayı..
yalnız kalacak ortam mutlaka olmalı bende..

evet orman turu tavsiye ederim.. :) iyi geliyor insana..
kahven de benden .. :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
@nazenin çok güzel anlatmışsın canım kendini bayıldım otobiyografine :)
Sende iyi ki bizimlesin :)
Anlattıklarına bakılırsa ortak yönümüz çok :) bizim evin yanında orman olmaması ve çılgınlıklar dışında nerdeyse bensin:)
Ve bizim evin delisi abimdir akıllısı ben :P Hatta şöyle söylim yeri geliyor evin annesi, evin babası konumu bile bana kalıyor :D
Her gün kahve ve çikolatayla kahve içmeye bende bayılıyorum. Burda olsan karşılıklı beraber içerdik kahvelerimizi :)

Düzenleyen yönetici:

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Osmaniye ye gelmiştim düğün için ama 3 saat kalabildim..Ormanlarını merak ettim demek ki gündüz gözüyle gitmek gerek :)

güzel yazmışsın bizde memnun olduk.. :)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
:) Sahra canım ne güzel bir anlatım olmuş böyle seni daha iyi tanımış oldum. Demek evin delisi sensin. Bu güzeldir aslında hayata en olumlu bakan kişisin demek oluyor bu. Ormanda yürüyüşe giderken seslen bende geleyim arada ihtiyac duyuyorum. Ki Doğayı çok severim bende. Lafı çok uzatmadan memnun oldum bu güzel anlatımınla seni tanıdığıma canım ;;)