SaMeT 10 u unutmayalım:)

sorumsuz

Forum Onuru
ımmm gıcıgın tekidir pis fenerlidir :Dbeni sinir etmek için elinden geleni yapar uyuz:nekadar fenerlide olsa yinede iyi biridir:Dcanayakın biri

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Gençliğin verdiği bir uçarılık, bir asabilik varsada doğruyu yanlıştan ayırabilen (çünkü ikili diyaloğumuzdan dolayı biliyorum), varsa hatasını kabul edebilecek olgunlukta,eğlenceli, cana yakın, hareketli açık sözlü ve en güzel tarafıda Fenerbahçeli,10 numara bir insan.:)Seni tanımaktan memnunum.:)

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
çok fazla tanımıyrum..ama dısardan bakınca eglenceli sakacı birine benziyor..bide bizim kuzenlerin arkadası demekki iyidir..

Gizemli Cadi

Forum Gururu
Nedense bir aralar ona çok kötü davrandığımı düşündü biraz alıngan galiba..Birde haklının hakkını vermeyi biliyor..Forum oyunlarını seviyor kaç kere ima ettim ama anlamadı konu aç diye işte böyle benim gibi CTL fakiri olarak geziyor ortalarda diyecektim ama pek fazla uğramıyor sanırım f Kesin yine sinir oldu bana...Öğretmenmişim:zip:zip:zip:v

SaMeT10

Usta
ege yanlış anlamışsın:) senin bana kötü davrandığını hiç düşünmedim:)
ayrıca alınganda hiç değilimdir:) bişey düşünüyosam anında karşımdakine söylerim içime atmam:)
sorun yok yani:) ayrıca bu mesajına da sinir felan olmadım aksine güldüm mutlu oldum öğretmenim:) örtmen değil öğretmen:)

zuzuu

Uzman
çok tanımıyorumm ama piss fenerlii oldugunu biliyorum fenerli olması gıcık olsa bile:D:Ddısardan sakacı,eğlenceli birine benziyo..gaiba forum tarafındanda sevilen biri:D:D:Dşakaaa tabiki burdaki herkes seviliyoo ayrımm yok:)neysee işteee insanları güldürmeyi seven,kndini sevdirmeyi bilen birii