• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sevgili günlükcüm=)

iLk_NuR

Üstat
Mrb günlüğümm ben düzenli günlük tutamam sanada düzenli yazabilcemi sanmıyorum:him Uzun zamandır foruma pek vakit ayıramıyorum şimdide sana yazıp gidicem:( yatmam lazım yarın sabahın köründe herkes mışıl mışıl uyurken ben dersaneye gitcem çünkü.Bugün çok yorucuyduu iş görüşmem vardı:P patronumla tartıştığım için yenibi staj yeri bulmam lazımdı ilk gittiğimiyer hemen oldu neseki fazla uraşmama gerek kalmadı burdada sorun çıkmaz inş.Uğursumuyum ne neye dokunsam gdiyo:(Nese daha ilk günden çok şişirdim kafanı günlüğüm yarın dersaneden gelince gelip öğrendiklerimi anlatırım sana ne öğreniyosam artık:D ii bk kendine günlüğüm yarın grşrz:)

sevgili günlük bir sürü günlüğüm var hepsine sırayla yazıyorum nie dersen can sıkıntısı

bugün çok yoruldun ingilizce yazılım vardı sorular kolaydı off çok yorgunum birazda üşütmüşüm yaa

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
İlknur Karadeniz in güzel ve hırçın kızı..
O Laz oğlu ile evlendin unut bizi..

Günlüğün en son sayfada kalmış biraz renk gelsin dedim..

İlknur u tanıyanlar için kızımız gayet iyi mutlu mesut bir hayat sürüyor. Rabbim daim etsin...

Top Bottom