She İle Keyifli Bir Söyleyişi

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Aybüke :Merhaba cnm öncelikle röportaj teklifimi kabul ettiğin için teşekkür ederim :)
She kimdir ? Ne yer? Ne içer? Anlayacağın bize kendinden bahseder misin ?

She :Asil ben tesekkur ederim aybukecim

She kimdir ? She hollandada yasayaaan bir caliskan bir bayan uyeemutlulukistebuuukendi halinde .. gunlugumden okudugunuz gibi hastanede calisiyorum
Gecem gunduzum bir degildirr ... veee yas 28 mutlulukistebuuuah yaslandimmm
:Asil ben tesekkur ederim aybukecim

Aybüke :
Daha yolun başındasın shecim :)
Hastanede çalışmak nasıl bir duygu artı ve eksileri nelerdir ?

She:
Orasi dogruuu .
Cok guzel bir soru ... ))
Bi yondeeen cok guzell cok bilgili oluyorsunn herseyiiogreniyorsun . Ve yeni seyler kesfediyorsun amaa en zoruda hastalarla ugrasmaak :))) cokkk zorrr
Sabir lazim hemde cok :)) yoksa dayaanamiyorsun bi yanlis soz soyle hemenn seni sikayet ediyorlarr bide hollandalar cok fenaa..kendini ezdirmiceksin .. onu zamanla ogrendim ..

Aybüke :
Hazır Hollanda'dan lafa girmişken Hollanda da yaşamak nasıl bir duygu
Zor yanları neler ? Ne zamandan beri Hollanda' da yaşıyorsun ?

She : Dogma buyugume ben hollandayim kisasi kisa hollandaliyim aslindaa =)))hollandada yasamak guzel burda dogduyum icin belk oyle diyorumm ama turkiye gibi degil burda saat 9da disari cik kimseyi fazla goremesin hatta anca bir sinek. Mhepsi evinde o yuzden en kotusuu o yuzden tatile ihtiyac duyuyor insan .. vee zor yanlari pek yok.. gerci en zoru aslinda varr .. hollandalar yabancilari disliyorlar en ornegi yada basimada geldi arkadasla beraberr sokak ortasinda yururken .. bir tam racist geldi diyor kendi ulkenize gidin ne duruyorsuniz hona diyor orda agizima geleni saydimmm .. cook yabanci dusmani varr hollandada ona gelemiyoruzvee burda sadecee hayatin monotonlasiyor ama turkkyede 6da isden cik ve herkes disarda .. yada benim gozumde oyle kaldi oyle gordummm

Aybüke : Gelelim fasulyenin faydalarına :)bir bayan olarak shenin mutfakta arası nasıl ? Çalışmaktan fırsat bulup mutfağa girebiliyor mu she ?

She :

Yemekle aram yoktur aslindaa :))) zaten isten geliyorsun bide yemek derdi :D olmuyorrr yoruluyorsun 9 saat calismissin acikcasi yemek yapmayi sevmeeemve mecbur kalmadikca yapmamm ama canim istedigi zaman borek coreek pogaca pasta yaparim:D
beni alan yasamadiii :P ac kaldi o misaliii ...

Aybüke :
Seni alan mutfağa girmeye gönüllü olmalı veyahut dışarıdan yemek söylersiniz artık:)
Şaka bir yana yemek derdi çalışan her kadının sorunu oluyor
Neyse biz diğer sorularımıza geçelim :)
Birazda çocukluktan bahsedelim ne dersin;;H
She nasıl bir çocuktu ?

She :
:D yada annem sagolsun o var allahtan:P

Shee sirinn birrr sirin tatli bir kizdi veee gercii ikiz oldugum icin coook kavgalar oldu olmadi degil kardes arasii hepp
Wqkd04.gif

Aybüke :
Beğendiğin ve beğenmediğin huyların nelerdir ?

[/B] : Begendigim huyum cook iyimser ve yardim severbiriyim ama gel gor ki bunu kullananlar vaar en sevmedigim huy aslindaa cok fazla iyimser olmucaksin.. ve inatcilikda az o huyumuda sevmiyorum

Aybüke : ?
Hobi ve Fobilerin nelerdir?
clueless-shopping.gif

She : Hobi ge zmek tozmak alisveris yapmak:))) fobii karanliktan korkarim :Dve boceklerden

Hızlı Tur Bölümü

Burcunuz : balik burcuuuu :)))

Tuttuğunuz takım: galatasaray

Öğrenim durumu: anlamadim bunu

Sigara ve Alkol kullanıyor musun? Hicbiri yoook :))

En sevdiğiniz renk? Yesil

Ne tür müzik dinlersin? Hertelden kafama o an hangisi uygunsa

Sizi sevenin sizin için neler yapması hoşunuza gider?

Şu an ruhunun olmak istediği yer? :D tatildee soyle deniz kenarindaa ..

İzlemekten keyif aldığın TV programları neler? Yabanci programlar dokterphill

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan? Ailemmm

Hayvan besliyor musun? Yokkk

Karşı cinste hoşlandığın tip? Esmer siyahh sacli:Drenkli gozleer

Aşk herşeyi affeder mi sizce? Affetmez .kalp kirildigi zaman geri tamir olmuyo .. affedemezsin

Benzetildiğiniz biri var mı? Yooook

Aybüke :Verdiğin samimi cevaplar için çok teşekkür ederim :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
@AybüKe röportajın tam anlamıyla ustası oldun, seçilen resimler, sorulan sorular tam hedefi 12'den vuruyor. :)

Sorulara verdiğin samimi cevaplar için ok teşekkürler @She . 2010 yılından beri buralarda birlikte ne günler geçirdik, iyi ki buraya uğramışsın ve iyi ki hala buralardasın. :)

Her ikinize de kocaman teşekkürler...

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
@AybüKe röportajın tam anlamıyla ustası oldun, seçilen resimler, sorulan sorular tam hedefi 12'den vuruyor. :)

Sorulara verdiğin samimi cevaplar için ok teşekkürler @She . 2010 yılından beri buralarda birlikte ne günler geçirdik, iyi ki buraya uğramışsın ve iyi ki hala buralardasın. :)

Güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim

She

Özel Üye
Özel üye

Ja 8 sene olmus :)))) admin site oldukca arada ugruyorum . Asil sizler tesekkur

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
She biraz daha yakından tanıma fırsatı buldum. Yaşın daha genç hayatın güzellikleri seni bekliyor ?