• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

Sınıf Kütüphane Programı 1.2

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
mesajınızı okudum teşekkür ederim
3. numaralı alanı bulamadım desem çok mu cahil oluruz.
Şu resimdeki sol alanda. İmleç değiştiğinde tıklayın ve alana 1 yazın. Extra bir buton daha gelecek. Butonun gizlenme amacı sürekli göz önünde bulunmasının hataya neden olabileceğidir. Çünkü istatistiksel kayıtlar silinebiliyor buradan. Hatalı kayıtları silebilirsiniz.

ekran.png

M

muhammet4253

Ziyaretçi
Merhaba,

Sınıf kutuphane programını kurdum giriş şifresini değiştirmiştim ve kullanıcıları silmiştim. Tekrardan yeniden kurduğumda kullanıcı: admin şifre:1 kabul etmiyor.

SEVGİLİ YORUMSUZ KARDEŞ BEN PROGRAMINIZI 2009 DAN BERİ KULLANIYORUM DAHA ÖNCEKİ HATAYI BİR TÜRLÜ DÜZELTEMEDİK. KİTABI GERİ AL DEDİĞİMİZDE ALMIYOR GÖZÜKÜYOR. FAKAT KİTAP LİSTESİNDE AYNI KİTABI KOPYALIYOR. ARŞİVE YOLLUYORUZ GERİ YÜKLÜYORUZ ARTIK .SİZİN DEDİĞİNİZ SOL TARAFTAKİ GİZLİ OKUMA LİSTESİ BÖLÜMÜNÜ DE NE YAPTIMSA AÇAMADIM. İMLEÇ DEĞİŞMİYOR. PROGRAMIN DATASINI VEYA YEDEĞİNİ YOLLASAM BAKABİLİR MİSİNİZ?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
@mehmet akay hocam,
Gecikme için kusura bakmayınız, gözümden kaçmış bu bölüm.

Programdaki ilgili alan resimde gösterildiği bölümde. İlgili alanda maus imleci ile dolaşırken imleç | şeklinde gözüktüğünde tıklayın ve alana 1 yazın. Böylece harici buton görünecektir.

Win 10 kullandığım için artık kodlama yaptığım Delphi 7 sürümü çalışmıyor. Ancak bu kadar gösterebiliyorum.

ekran.png