SözyaşLarım

Ninova

Ya heRru Ya MeRru !
Burası cıdden gunlugum olacak benım oyle begendıgım sozu paylastıgım yer falan degıl yanı.
S'A dun yıne ruyama gırdı yuzu gozumun onunden gıtmıyor elbet bır gun tanıyıp anlatıcam onu sana.
onun dısında hayat vasat mezun olduk baltaya sap olma cabasındayız.
ha cıdden bak cok durust olmak gerekırse kpss calısmam gerektıgı halde hala nette takılıyorum net benı kurtaracak ya..
neyse bak burası daha cook kırlenecek.
bırde ben onu sevmıyorum.
Cabuk gel S'A.

Ninova

Ya heRru Ya MeRru !
Bugun ösym burosunda egıtım bılgımı guncelledım.
ve bugun artık kpss calısmaya baslıcam.
S'A bugun ruyama gırmedı.
şey ayrıca bugun onunla yıne tartıstık.
ınsan tartısmaya odaklı olurda bu kadar mı olur.
dıyorum ya ben mantıklı buldugumdan onlaydım sımdı mantıkta kalmadı .
bıtıyor ve ben kılımı kıpırdatmıyorum.
itliğim üstümde .
bır an evvel ıse de baslasam bu adamla muhattap olmasam ıyı olurdu.
bırde kıskanc kı.
kıskanclık bence guven eksıklıgınden.kendıne guvenmıyor.
benımse ısım olmaz boylelerle.
sadece bıttı lafı benden cıkamaz ben ustlenemem sucu.
o zamana dek battı balık yan gıder mı desem.
ınceldıgı yerden kopsun muu ?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Başlık son derece ilginç, güzel söz... Bu arada S'A ile ilgili düşüncelerinde bir çelişki mi görüyorum sanki. ;)

Ninova

Ya heRru Ya MeRru !
Başlık son derece ilginç, güzel söz... Bu arada S'A ile ilgili düşüncelerinde bir çelişki mi görüyorum sanki. ;)

bı kıtapta gecıyordu tesekkur ederım ^^
garıp gelebılır ama ıkı-uc defadır S'A ısımlı kısıyı goruyorum guya evlenecegım kısı o sonradan falcımda bu harflerı verdı bende dalgasına soyluyorum ama ruyalarımda cıkar bılemıcem :D

Ninova

Ya heRru Ya MeRru !
Anladım... Aşkı hiç bulmamış biri olarak çok şanslısın diyorum o halde bırak kayıplarda kalsın :)

buldugumu sandıgım gunlerde kotuydu kı. adı duygu olupta bu kadar mantıgına sarılan bı ınsan daha goremez kımse bunu ıddıa olsun dıye demıyorum.sanırım ondan bulmadım.elma dersem cık armut dersem cıkma dedım ve de hep cıkma dedım cık der mıyım bılmıyorum :)