Sünger Bob Gif

aslann

Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!
Özel üye
EGJN5aL.gif
 

aslann

Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!
Özel üyeBayan Puff, Sünger Bob'un sürücü kursu öğretmenidir. Onunla başı derttedir. Hep kaza yapar, Bayan Puff'ı kızdırır ve şişirir. Sünger Bob'dan hiç hoşlanmaz.


Bay Puff, Bayan Puff'ın kocasıdır ama o yakalanıp süs lambası yapılmıştır.


Pearl Krabs, Bay Yengeç'in kızıdır. Fazla duygusal ve biraz sorunlu bir genç kızdır. Balina olduğu için Plankton ondan çok korkar. Dans etmeyi ve arkadaşlarıyla alış veriş merkezlerini gezmeyi çok sever.


Cankurtaran Larry, hep kas geliştirir. Güçlüdür ve akıllıdır. Oldukça yeteneklidir. Sahilde cankurtaran olarak görevlidir.


Squilliam Fancyson Squidward'ün liseden arkadaşıdır. O da Squidward gibi sanatı ve gösterişi çok sever. Squidward'ün hayal ettiği her şeye sahiptir ve bu yüzden Squidward onu çok kıskanır. Çok zengin ve başarılı biridir. Her fırsatta Squidward'ü ezer.


Stephen, Sünger Bob filmindeki gerçek insan. Aslında o, SpongeBob SquarePants'in yaratıcısı Stephen Hillenburg'dan başkası değildir. Stephen Hillenburg'un İlk Sünger Bob filminde görünüşüdür.


İhtiyar Jenkins, Bay Yengeç ve annesine zor zamanlarında yardım etmiştir. Yengeçburgeri ilk o tatmıştır. her bölümde farklı yüzlerle çıkmıştır.

sO7CWVD.gif
 
Düzenleyen yönetici:
Top