• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Tencere nedir?

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Daha önce sorsalar hepimizin içinde yemek pişirdiğimiz kap olarak cevap vereceği bir mutfak eşyası iken, şu günlerde Gezi Parkı eylemlerinden dolayı halk tarafından protestolarda kullanılan ve dünyaya da açılan meşhur suç aletidir :P

Yani Tencere = Suç Aleti de denilebilir.. :D

Tencerenin sloganı bile var.. :)
Tencerem var, tavam var
Çapulcuyum Havam var

Çocukların etrafı keşfetmeye başladıklarında kapaklarını vurmak suretiyle yada kaşıkla çıkarttığı sesten haz aldıkları suç aleti;;)..neden küçük çocuk olan evlerde mutfak dolaplarına sürekli önlem alınmasınında açıklaması geziden öncede bazı evlerde de çalındığına şahit olmuşluğum vardır bu açıdan...:D

İşleve takılmamak gerekse... Bir nevi çalgı / Enstrüman falan da diyebiliriz kendilerine...
(Bknz : )

Dağ başını duman almış, gümüş dere durmaz akar... ile kendileri müthiş bir uyum içerisindedir. Kulaklarımla duydum :P

Geçenlerde içindeki sarmayı dökmek üzere borcama çevirdiğimde o borcama vakumlanan mutfak eşyası :/
İçindeki sarmayı kurtamak adına çekiçle o tencereyi çöp ettiğim doğrudur.. Pişman değilim :D

Zaten annem göndermişti onları o yüzden çok değerliydiler :P Sonra da halam hediye olarak yepyeni tencere aldıı geldi bana :D Hiç sıkıntı kalmadııı :D

Sen yollasan böyle olsa yine yapardım yine yinee :P

Gerçi iyi olmuş diyesim geldi :D
Burda senden bir püf nokta öğrenmiş oldum, tencereyi borcama boca etmemek gerekmiş :)
Günün birinde deneme olasılığımı 0'a indirdin teşekkür ederim :))

Gerçi iyi olmuş diyesim geldi :D
Burda senden bir püf nokta öğrenmiş oldum, tencereyi borcama boca etmemek gerekmiş :)
Günün birinde deneme olasılığımı 0'a indirdin teşekkür ederim :))

Yaa aslındaa öyle beceriksiz değilimdir de o zaman yanımda çok aç biri vardı ve yaa tek tek mi dizeceksin dedi bende senin deyiminle boca ettim .. :D Siz yapmayın etmeyin bende yapmicamm :P

Geri