• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Teşekkür Butonu

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Maalesef yeni versiyon teşekkür butonu ekleme sırasında bir anlık dalgınlıkla eski teşekkürlerin tamamını sildim :( Bu konuya biraz daha hassas yaklaşarak paylaşım yapan üyelerimizden teşekkürlerinizi esirgemeyeceğinizi düşünüyorum.

Eğer sadece ilk konuda değil de konuya yazılmış cevaplarda da teşekkür butonunun görünmesinin doğru olduğunu düşünürseniz belirtebilirsiniz.

wien06

V.I.P
V.I.P
Hocam bence cevaplardada TESEKKÜR butonu olsa daha iyi olur. Cünkü acilan konuya yazilan cevaplarin bazilarinda(gönül isterki hepsinde olsun) cevap yazan kisi esas konuya bir katkida bulunuyor onun bu emeginide bir TESEKKÜRLE saygida bulunmus oluruz.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hocam bence cevaplardada TESEKKÜR butonu olsa daha iyi olur. Cünkü acilan konuya yazilan cevaplarin bazilarinda(gönül isterki hepsinde olsun) cevap yazan kisi esas konuya bir katkida bulunuyor onun bu emeginide bir TESEKKÜRLE saygida bulunmus oluruz.
Tamam hocam. Şimdilik konu ve cevaplarsa buton aktif.

wien06

V.I.P
V.I.P
teşekkür edene de mi teşekkür etcez

Yanlis anladin kassandra benim demek istedigim acilan konuda gördügü eksiklikleri verdigi cevapla tamamliyanlara veya katkida bulunanlara edilecek olan tesekkür.
Örnek olarak asagidaki konuya bakabilirsin

Bu konuyu ben acmistim kelebekte cevaplarinda bence konuya bir katki saglamis. Benim demek istedigimde bu emege edilecek olan tesekkür.

wien06

V.I.P
V.I.P
herkes o ayrımı yapmaz demek istiyorum ben de :):)
mesela ben kafama göre teşekkür ederim böyle bi durumda :)

Hele ben böyle birsey yaparsam sende tesekkür etmessen o zaman görürsün:D

Zaten tesekkür edip etmemek üyelerimizin kendi elinde uygun gören begendigi cevabada tesekkür edebilir illaki konu acan konusuna cevap yazanlara tesekkür edecek diye bir sey yok.

wien06

V.I.P
V.I.P
ilk anlamsız teşekkür de benden gelsin o zaman ettim işte :P:P:P

Kassandra bence anlamsiz degil mesela bir tartisma konusunda o konuya verilen cevaplardan hosumuza giden olursa ona edecegimiz bir tesekkür bizimde o fikri destekledigimiz anlamina gelir böylece o tartisma konusu ayni cevaplarin yazildigi bir konu olmasinin disinda degisik fikirlerin yazildigi bir konu olur bu bence daha güzel olabilir bu sadece benim fikrim.