• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ülke Gelenekler Paskalya nedir? Paskalya Bayramı ne zaman ve nasıl kutlanır? İşte Paskalya Bayramı tarihi

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Özellikle şu cümleni direk buraya kopyalıyorum
" varmi türkiyede öyle acikca inancini söyleye bilmek aleviyim dediginde yakiliyorsun"
Dilime ve kalemime alamayacağım kelimeler bunlar. Yaşadığım coğrafya insanlarına atılmış en kötü iftira ve üzerine yapıştırılmak istenen yaftalardan biridir. Esefle kınıyorum. Tıpkı

Almanya'da kaldığım iki ay içinde evet Camilerin olduğunu ancak hoparlörden ezan okunmadığını gördüm.
İslama saldırı bir kaç kişi değil bir kaç yıldır artarak devam ettiğini çeşitli saldırılardan biliyoruz.

Avrupa'da şunu gördüm, Türkiye'den gidip Avrupa'ya yerleşen vatandaşlarımızın bir kısmı Ülkemi ve ülkem insanlarını kötülemek onlar için bir gayret bir amaç olmuştur. Kendisine dahi faydası olmayan, vatan sevgisinden uzak; oturum almak için babasını dahi satacak zihniyetin bu şekilde davranması asaletindendir derim.

İnanç ve etnik köken ayrımcılığı olmadan herkesin özgürce yaşadığı, kendini özgürce ifade ettiği ve devletin her türlü imkanından eşit şekilde faydalandığı ülkemi zan altında bırakmak için, dezenformasyan çalışması içinde bulunan söylemler gerçeği yansıtmayan yanlı yanlış yalan isnatlardır.
Türkiye gerçeğini yaşayan biz olduğumuz için yalan yanlış isnatlar bizi etkilemiyor. Ancak bilmeyen ve inanmak isteyenler için iyi bir algı operasyonu oluyor.
Saygılarımla...
herkesin baktigi bir pencere vardir
yazilanlarin coguna katiliyorum sen 1 ayda onu tespit etmisssin ben 50 yilda acaba hangimizin ngözlemi daha dogru olabilir?

ikincisi vatanima degil bir laf kelime bile söyletmem
army-t%C3%BCrk.gif
bunlarin ne vatanla ilgisi alakasi yok inanc baska vatan baska

neden dersen her musluman Türk degil
her hiristiasnda bir alman degil
örnek sadece türkiyemizi hic kimseye kötületmem kötülemem tabiki
ama her yerde ayirt edilebilecek insanlar vardir bu bir gercektir iyi yada kötü