Unutma, sen bir Galatasaraylısın!

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Galatasaraylı Bir Babanin çocuguna anlattigi geçmisi
Bak oglum ben

Sabah alarmımın yerine Muslera'nın kurtarış sesiyle uyanırım. Kahvaltıda simit yerine sarı-kırmızı kurabiye yerim. Gazete yerine GS TV'yi açar, transfer haberlerini didiklemeye başlarım. İş yerine giderken otobüs durağında karşılaştığım her sarı-kırmızılı formaya tebessüm ederim. İş yerinde öğle yemeğinde arkadaşlarımla son maçı tartışır, hakem kararlarını yerden yere vururuz. Akşam eve dönerken radyoda Galatasaray marşlarını dinleyerek trafik sıkışıklığını unutmaya çalışırım. Yatağa yattığımda ise şampiyonluk hayalleri kurarak uykuya dalarım.
aslan.webp
Galatasaraylı Bir Babanın Çocuğuna Tavsiyeleri
Oğlum, hayat sana birçok şey öğretecek. Ama unutma, en önemli şeylerden biri Galatasaray sevgisi. Hayat sana zorluklar çıkarabilir, seni düşürebilir ama sen her zaman ayağa kalkmayı bileceksin. Tıpkı Galatasaray'ın her zaman yeniden doğduğu gibi. Unutma, sen bir Galatasaraylısın!
Babacigim biliyormusun alt Komşum Fenerbahçeli, arkadaşım Beşiktaşlı, ben ne yapayım? Her yerde rakip taraftarlarla karşılaşıyorum. Bir de üstüne sosyal medyada durmadan dalga geçiyorlar. Keşke herkes Galatasaraylı olsa degilmi Babacigim​

Geri