• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Üyelerimize Sorduk -11

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Yaşadıkların İçin Pişman Olmak mı Yoksa Yaşayamadıkların İçin Pişmanlık Duymak mı?
Yapmayıp pişman olacağına yap öyle pişman ol demişler .
Peki sizce en doğru olanı nedir ?Hangi pişmanlık daha ağır basar :baygingozler

TeBeSSüm

Hatayi yapip pisman olmak en iyisi, hem insana derste olur ?

Papatya
Bence yaşadıkların için pişman olmak.
Önceden olsa tam tersini söylerdim.

YoRuMSuZ
Pişman olmamak için içimden geçen her şeyi yapmaya çalıştım ama bu çokta iyi bir şey değil diye düşünüyorum bugün. :)

Çağlayağmur
yapmadan pişman olanı seçenlerdenim

nazenin
Yapmadan pişman olmak diyorum bende. Yapıp pişman oldukların yüzünden yüreğinde koca bir yanginla yaşamaktan çok çok iyidir :)

KıRMıZı
Yaptıkların veya yapmadıkların için pişman olmadan yaşamak diyorum..

Ama maalesef pişmanlıklarımız oluyor..

Genellikle yaptığımız şeyler özellikle kendi doğrularımızdan ödün vererek yaptığımız şeyler pişmanlık duymamıza sebep oluyor.. Yapmadığım için pişman olmayı yeğlerdim...

_nehir_
Yaşadıkların yüzünden pişman olmak daha kötü galiba..

Aşĸ-ı DeruN
Her ikiside

ZeyNoO
Aslında duruma göre değişiyor bence.
Her ikisi de olabilir, olmuşluğu da vardır.
Hem kafanda, hemde kalbinde muhakemesini yaptıktan sonra, hangisinden dolayı pişman olurum sonucuna vardıktan sonra hareket edince pişmanlık da yaşamıyorsun.
Uzun zamandır ben bunu niye böyle yaptım dediğim hiç bir şey yaşamadım inşallah da yaşamam :)

cemree

Pişmanlığı hiç yaşamasak keşke ama her zaman mümkün olmuyor. Yaşadığım şey deneyim olur pişmanlık yaratmaz ama yapmadığım bir şey pişmanlık olur benim için...

Simurg07
Yaşayıp pişman olmayı tercih ediyorum

psychokıller

yaşamış olduğum şeylerden pişmanlık duymak olurdu herhalde