Üyelerimize Sorduk (22)

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Sentinus

o kadar para beni bozar ya :D bana 200-250 bin yeter :D
Ama çıktığını farz edersek gayrimenkul yatırımı yapardım sanırım :D

Yorumsuz

Çatır çatır yerim parayı. Ben haydan gelenin huya gitmesi gerektiğini düşünenlerdenim. O parayla bir gelecek kurmam sağlam olmaz. :)

Kırmızı

Yatırım

Araz

valla bazen geceleri uykuya dalarken cok dusunuyorum bunu:)henuz ne yapacagıma ben de karar veremedım .ama oncelığım lüks hizmetlileri ve bahcıvanı olan bir ev pardon villa:)zira bu aralar cok yorgunum.sonrasında markasını belirtmeden bir jip almak istiyorum sonrasında ise bakıcaz.hele bir para gelsin bakıcaz:):)ülkeyi terketmeyı dusunmuyorum

Çağlayağmur

Yakın zamanda yaşadığım sağlık.sorunu bir kez daha bana önce sağlık.dedirtti. o yüzden kesinlikle hasta insanlara harcardım

Polyanna

Hayatımı dolu dolu yaşardım sonuçta ölümlü dünya ?

Tebessüm

En ilk tatil yaparim, sonra fakir fukaraya bir kismini dagitirim ve geri kalan tum parayla ev, arsa, araba gibi seylere yatirim yaparim

nazenin

Sevdiğim şehirlerden birer tane ev alırım çoğu hatta hepsi ormana yakın olur :D yok yok bir kaçı da denize yakın olsun:D
Böylece sıkıldıkça şehir değiştiririm :P sonra geliri çok olacak iş kurarım :D
Bir kısmını da çocukların eğitimi için ayırırım :D ödül ne kadardı hepsine yeter bence :D

Rademah

Başkalarının emeklerini çalan bir hayal ve umut avcılığına çıkmış bir oyunu oynayıp hırsızlara yardım ve yataklık yapmayacağım için bana çıkma umudu yok.
Diyelimki insanların umut ve hayallerini çalıp o umut ve hayaller ile benim hayatımı süslemek istediler ve bana çıktı ozaman ne yaparım...

Ben başkalarının umutları üzerine inşa edilmiş, çalıntı bir evde oturmam. O parayıda en iyi ısınmak için kullanırım.
Az benzin biraz ateş ve bir yudum kahve. Alın terimle helal kazncımla aldığım kahvemi yudumlarken Karekterime bozmaya kalkan o ateşte ısınırdım :)

Melek

Aslında çok hayaller varda ilk önce şu sma hastası kuzucukları tedaviye gönderirdim

Simurg

Yeni bir basketbol kulübü kurardım :-D

İrem42

Borçları kapatırdım

Obir

Aklımda bir proje var aslında yeni nesil öğrenci yetiştiren bir eğitim kurumu açmak gibi. :)

Hecem

Tatile çıkar paraları bitirmeden dönmedim :elsallaa:

Orhan 38

Kimseye kıymet bilmez bol bol dükkan veya işyeri alırdım

Yılmaz27

ilk isim 1 okul 1 cocuk yetistirme yuvasi 3 sokakta kalmis cocuklar icin yatak ve yemekhane

Kaderkatibi

Mevcut hayatımı aynen yaşardım. Çocukların ilerde ekonomik açıdan sıkıntı yaşamaması için özellikle emlak yatırımında bulunurdum. Ve ihtiyacı olduğunu bildiğim insanlara yardım ederdim.

Okyanus

İlk parayı alırdım aileme ve Yardıma ihtiyacı olanlara bir kısmını verirdim daha sonra geri kalanını alıp kendime ev, araba alırdım, bir kısmını da yatırım yapardım gerisinide keyfime göre harcardım

Yeşim 434

Bana cikmaz kesin cünkü oynamiyorum ve karsiyim ben herzaman kendi anlimin aki ile calistigim parayi tercih ediyorum

Aşkı Derun

: /
: /

kimse bugün allah korusun trafik kazasında ölebilirim" diye düşünmez ancak herkes offff bana çıksa şunu bunu yaparım" diye hayaller kurar. :(

Can Yürek

Haramla hayat kurulmaz. Allah hayırlısın versın az versın

İhitiyacı olana dağıtırdım

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Adamına göre tabi.
Ciddi olacağın insan var, can olacağın insan var.
Tanımadığım etmediğim insanla neyin gırgır şamatasını edem :)
Sen gel konuda ceviz kırar pestil çayla bile içeriz :)
Ben hiç tanımadığım insanlarla bile röportaj yaptım o sayede tanıdım onları ne haber ☺

Masaru

Özel Üye
Özel üye
Ben hiç tanımadığım insanlarla bile röportaj yaptım o sayede tanıdım onları ne haber ☺
Şimdi şöyle diyeyim.
Tanımadığın etmediğin biri gelir, zamanın azdır başından savarsın.
Ama yoldaşın gelir, ona tüm zamanları hediye edersin...
Öyle bişey :)
Ropörtaj tanışma için olmaz kız. Ayarla kendini yapalım :)
Zaten benim var böyle bir projem Buda üzerine tuz biber olur.
Hatta burdada başlayabiliriz Söyleşiler diye